Mam w aucie problem który się nazywa sprężarka klimatyzacji .
Otóż od pewnego czasu chodzi dość głośno tzn. wydaje klekoczący odgłos .
Mechanik powiedział mi ,że sprężarka siada .
Moje pytanie jest : czy można jeździć tak aż całkiem sprężarka siądzie , czy raczej nie używać takiej klimy?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Audi A3 i sprężarka klimatyzacji
Re: Audi A3 i sprężarka klimatyzacji
skoro "klekocze" to już jej agonia i lepiej nie korzystać z klimy, bo jak się zatrze to w najlepszym wypadku zerwie Ci pasek...
| jasiek32 napisał/a: |
| Mam w aucie problem który się nazywa sprężarka klimatyzacji .
Otóż od pewnego czasu chodzi dość głośno tzn. wydaje klekoczący odgłos . Mechanik powiedział mi ,że sprężarka siada . Moje pytanie jest : czy można jeździć tak aż całkiem sprężarka siądzie , czy raczej nie używać takiej klimy? |
na rozklekotanej sie nie jezdzi klimie bo robia sie opilki ktore pozniej kraza razem z olejem w calym ukladzie i pozniej po wymianie na druga moze byc tak ze opilki ci ja zalatwia lub zamchaja zawor rozprezny ktory tani nie jest ani sie go latwo tez nie wymienia pozdro
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych