Witam mam pytanie odnośnie podciśnienia i zaworu EVAP jak to powinno być podłączone bo na przykład dopadłem taki schemat http://www.fotosik.pl/zdjecie/462321e56c186401
I u mnie za cholerę nie ma węża nr 10 i nr 1 też nie mam pojęcia gdzie idzie.
Według etki online jak patrzyłem zaworek evap jest połączony jakimiś trójnikami i idzie w dziwne miejsce przy przepustnicy z lewej strony, u mnie idzie jeden wąż który jest podłączony do króćca przy przepustnicy z prawej strony patrząc na silnik od frontu.