Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[Audi A3 2004 2.0 TDI] Wyrzuca wode w zbiornik wyrównawczy
Re: [Audi A3 2004 2.0 TDI] Wyrzuca wode w zbiornik wyrównawc
źle odpowietrzony układ i wadliwy termostat.
Witam mam problem z Audi A3 2004 2.0 TDi 140 km. Wybjia wode w zbiornik wyrownawczy i nie leci cieple powietrze w kabinie. Po wymianie termostatu nie otwiera sie, leci zimne powietrze. Dopiero problem znika jak sie wogule wyjmie termostat. Auto jezdzi i jest ok. Jaka moze byc tego przyczyna??
| makumba133 napisał/a: |
| Witam mam problem z Audi A3 2004 2.0 TDi 140 km. Wybjia wode w zbiornik wyrownawczy i nie leci cieple powietrze w kabinie. Po wymianie termostatu nie otwiera sie, leci zimne powietrze. Dopiero problem znika jak sie wogule wyjmie termostat. Auto jezdzi i jest ok. Jaka moze byc tego przyczyna?? |
Zazwyczaj na termostacie jest niewielki otworek który należy umieścić w najwyższym punkcie żeby wydostało się jak najwięcej powietrza, bo jeżeli zrobi się poduszka powietrzna przy termostacie nie będzie prawidłowo działał. Więc popieram tezę Pasiaka-zapowietrzony układ.
Dzieki za odpowiedzi. Okazało sie ze najprawdopodobniej peknieta glowica.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych