Układ hamulcowy » Audi 100 c4 problem z ABS
Odpowiedz do tematu
 Audi 100 c4 problem z ABS
Ello
Zabrałem się za wymianę łożyska, lecz nie mogłem podołać wybiciu go z piasty wiec oddałem je
(cała zwrotnice z amorem i sprężyna i niestety czujnikiem ABS) dziś mechanikowi. Wszystko było by dobrze tylko zaczęła się świeci się kontrolka od ABS i przestał on działać :cry:
I teraz pytanie czy mechanik uszkodził czujnik czy tylko po prostu go przestawił (obrócił, wepchnął itp...)?
P.S. Kontrolka po odpaleniu gaśnie i zapala się po przejechaniu kilku metrów.
A i czysto z ciekawości, czy jest możliwe żeby łożysko przeżyło 17 lat? Bo mechanior twierdził że było oryginalne i nigdy nie wymieniane.
Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi 100 c4 problem z ABS
Miocionso napisał/a:
Ello
Zabrałem się za wymianę łożyska, lecz nie mogłem podołać wybiciu go z piasty wiec oddałem je
(cała zwrotnice z amorem i sprężyna i niestety czujnikiem ABS) dziś mechanikowi. Wszystko było by dobrze tylko zaczęła się świeci się kontrolka od ABS i przestał on działać :cry:
I teraz pytanie czy mechanik uszkodził czujnik czy tylko po prostu go przestawił (obrócił, wepchnął itp...)?
P.S. Kontrolka po odpaleniu gaśnie i zapala się po przejechaniu kilku metrów.
A i czysto z ciekawości, czy jest możliwe żeby łożysko przeżyło 17 lat? Bo mechanior twierdził że było oryginalne i nigdy nie wymieniane.
Pozdrawiam.

Z opisu wnioskuję, że czujnik jest sprawny, ale nie liczy obrotów piasty. Spróbuj wyregulować czujnik. Co do łożyska, to nie jest dziwne robione było przecież w latach "solidności".

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa