Cze!
Wiecie gdzie mogę w WWA albo okolicach przetestować wtryskiwacze mechaniczne od KE-MOTRONIC - z silnika AAD? Generalnie żadnych oznak nieprawidłowości nie przedstawiają, ale jako, że mam wszystko wyjęte, to może ktoś jeszcze ma takie maszyny do sprawdzenia tego? Dzwoniłem po kilku serwisach BOSCH SERVICE ale bez efektu.
Pozdro!
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[100 2.0E AAD] Test wtryskiwaczy mechanicznych
Sam możesz sprawdzić. Włóż wtryski do menzurki i przyglądnij się na kształt rozpylanego paliwa.
Eee ale nie za bardzo mam jak je podłączyć, silnik poza autem, wszystko rozbebeszone do ostatniej śrubki...
[ Dodano: Sro 10 Cze, 2015 18:22 ]
Uff, znalazłem: http://www.protronic.com.pl/
[ Dodano: Czw 11 Cze, 2015 16:50 ]
Jakby ktoś potrzebował, gość oblatany jest w motronic, jetronic itp.
[ Dodano: Sro 10 Cze, 2015 18:22 ]
Uff, znalazłem: http://www.protronic.com.pl/
[ Dodano: Czw 11 Cze, 2015 16:50 ]
Jakby ktoś potrzebował, gość oblatany jest w motronic, jetronic itp.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych