Witajcie,
po pierwsze czy ktoś ma może dokładną rozpiskę przekaźników do Audi 100 88' NF?
Miałem i posiałem
no więc zgasło mi podświetlwenie zegarów, nawiewów itd. podejrzewałem przekaźnik, zobaczylem że tylna rejestracja również nie jest podświetlona, więc byłem już raczej pewien, z racji iż nie znalazłem rozpiski wyciągałem po kolei, nr.14 był zjarany, była to 5, wsadzilem nową, przejechałem parę kilosów i znów wsio zgasło
Moje pytanie, czy to powinna być 5?
A jeśli tak to co może być powodem przepalania się przekaźników?
Obawiam się jakiegoś zwarcia itp. Żeby się nie okazało że wsadzę większy i to spowoduje cusik poważniejszego lub pożar?!
Dzięki
Możesz mieć rację, zresztą jak zawsze. Jakiś czas temu rozsypała mi się lampka podświetlenia tylnej blaszki no i ponaprawialem co mogłem, jednak teraz zima, mrozy, rozeszło się, rozszczelniło
Czyli lepiej nie wsadzać teraz np. 10 i jak się przepali to pewność że to zwarcie?!
Bo wiesz, zawsze może to był poprostu wadliwy przekaźnik?! Tak sobie maże
Ostatnio dużo mam awarii
Dzięki
Hej,
Poniżej masz rozpiskę zarówno bezpieczników jak i przekaźników
Według tej tabeli to bezpiecznik nr 14 powinien mieć 15 amper. Jednak przy okazji wymiany bezpiecznika sprawdziłbym wiązkę przy klapie bagażnika dla pewności.... tym bardziej, że instalacje w naszych autach mają już kilka lat, a niskie temperatury dodatkowo zwiększają podatność izolacji do pękania - u mnie niedawno w taki sposób życie zakończyły przewody od centralnego w przejściu wiązki z drzwi do kabiny