Elektryka i elektronika » [alarm] maxicar1886bp - malutka prośba o pomoc
Odpowiedz do tematu
 
już to sprawdzałem, mam error
ale mój licznik prawdopodobnie kanał19 ma niedostępny,

licznik w audi a4 b5 2000r

Postaw piwo autorowi tego posta
 
teeree napisał/a:
już to sprawdzałem, mam error
ale mój licznik prawdopodobnie kanał19 ma niedostępny,

licznik w audi a4 b5 2000r

To też jest możliwe. Synchro robi się na wyłączonym zapłonie. Poczekaj kilka dni, jeżeli nie zaskoczy, to może być przyczyna w odbiorniku, a w najgorszym przypadku w zegarach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
.....minęło trochę czasu, ale czuję się zobowiązany napisać (zaśmiecić forum) co było przyczyną braku synchronizacji daty/czasu

Niestety po 2miesiacach, za żadne skarby nie chciała pokazać się "palemka",
próbowałem restartować /odpinałem kleme wg podpowiedzi firmy która naprawiała licznik,
bez skutecznie,

Przez vaga nie mam możliwości aktywowania/deaktywowania tej funkcji,
za stary licznik.

Postanowiłem odesłać licznik......
i naprawili, powiedzieli że coś tam przelutowali, ale wydaje się ze włożyli cały moduł/antene ponieważ na moim od starości była wykruszona gabka na kabelku, a na tym co dostałem, gabka jest cała - nie wnikam,
grunt że działa po 3h od włożenia licznika pokazała się upragniona "palemka"

Także polecam firmę od naprawiania licznika, dokładnych danych nie podaje żeby mnie nikt nie posadził o reklamę, ale po wpisaniu w googla, naprawa licznika audi, wyskoczy jako jedna z pierwszych .......

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Grunt ze naprawili bez motania itp i ze ci chula spowrotem jak nalezy :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa