Z ostatniej chwili » Akcja serwisowa Audi Q5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Akcja serwisowa Audi Q5
Informację mam z portalu motoryzacyjnego MotoFilm.
Cytuję artykuł ze względu na to że chodzi tu o bezpieczeństwo.

Cytat:
Przedsiębiorca Kulczyk Tradex Sp. z o.o., powiadomił UOKiK, że niektóre modele Q5 mogą być wadliwe.
Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 307 samochodów AUDI Q5.
A co jest przyczyną akcji serwisowej?
Otóż podczas wypadku i uruchomienia się poduszek powietrznych, możliwe jest odchylenie osłony słupka przedniego (‘A’) w stronę wnętrza pojazdu, co może być przyczyną obrażeń u osób podróżujących na przednich siedzeniach.
Wada dotyczy samochodów wyprodukowanych w Niemczech pomiędzy grudniem 2008 r. a majem 2009 r., o numerach nadwozi z zakresów:
* WAU***8R*AA000212 - WAU***8R*AA000850,
* WAU***8R*9A006992 - WAU***8R*9A054268,
* WA1***FP*AA000330 - WA1***FP*AA000330,
* WA1***8R*9A009345 - WA1***8R*9A054263.
Przedsiębiorca Kulczyk Tradex Sp. z o.o. powiadomił dilerów o rozpoczęciu bezterminowej akcji serwisowej. Posiadacze pojazdów objętych kampanią, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie AUDI. Ewentualna naprawa odbędzie się na koszt przedsiębiorcy.



Źródło: www.motofilm.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ale numer...dobrze wiedzieć. Nawet Audi się zdarzają niespodzianki. :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
elmek13 napisał/a:
Nawet Audi się zdarzają niespodzianki. :roll:

Rzecz całkiem normalna. Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80. :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80.


Nie tylko to, tutaj podaje inne z Auto Świat wydanie z 28 grudnia 2009:
Cytat:
usterka w układzie przeniesienia napędu (sprzęgła) w modelu A3 z silnikiem 2.0 TDI - problem dotyczy ok. 70 tys. egzemplarzy z lat 2003-04

aktualizacja oprogramowania airbagów w A6 wyprodukowanych w 2006r.

nieprawidłowe działanie silniczka uruchamiającego tylną klapę, w wyniku czego może dojść do jej niespodziewanego zamknięcia - na polskim rynku kampanią objętych jest 440 egzemplarzy A6 Avant, A6 Allroad, Q7, które zostały wyprodukowane od lipca 2003 do lipca 2007r.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krzysiekg65 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80.


Nie tylko to, tutaj podaje inne z Auto Świat wydanie z 28 grudnia 2009:
Cytat:
usterka w układzie przeniesienia napędu (sprzęgła) w modelu A3 z silnikiem 2.0 TDI - problem dotyczy ok. 70 tys. egzemplarzy z lat 2003-04

aktualizacja oprogramowania airbagów w A6 wyprodukowanych w 2006r.

nieprawidłowe działanie silniczka uruchamiającego tylną klapę, w wyniku czego może dojść do jej niespodziewanego zamknięcia - na polskim rynku kampanią objętych jest 440 egzemplarzy A6 Avant, A6 Allroad, Q7, które zostały wyprodukowane od lipca 2003 do lipca 2007r.
najważniejsze,że koncern potrafi przyznać się do błędu i skutecznie go naprawić!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
krzysiekg65 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80.


Nie tylko to, tutaj podaje inne z Auto Świat wydanie z 28 grudnia 2009:
Cytat:
usterka w układzie przeniesienia napędu (sprzęgła) w modelu A3 z silnikiem 2.0 TDI - problem dotyczy ok. 70 tys. egzemplarzy z lat 2003-04

aktualizacja oprogramowania airbagów w A6 wyprodukowanych w 2006r.

nieprawidłowe działanie silniczka uruchamiającego tylną klapę, w wyniku czego może dojść do jej niespodziewanego zamknięcia - na polskim rynku kampanią objętych jest 440 egzemplarzy A6 Avant, A6 Allroad, Q7, które zostały wyprodukowane od lipca 2003 do lipca 2007r.
najważniejsze,że koncern potrafi przyznać się do błędu i skutecznie go naprawić!

Tu chodzi przecież o bezpieczeństwo - nie mieli innego wyjścia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Tu chodzi przecież o bezpieczeństwo - nie mieli innego wyjścia.

Dokładnie, ewentualne odszkodowania szłyby zapewne w miliony €. Nie wspominając już o rysie na wizerunku marki :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Z ostatniej chwili 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa