Car Audio » [a6] zablokowane radio
Odpowiedz do tematu
 [a6] zablokowane radio
mam problem z radiem w mojej audi wyskoczyl napis save i nic nie da sie z tym zrobic co mam robic?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
masz "oryginalne radijo" ???

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [a6] zablokowane radio
adi93 napisał/a:
mam problem z radiem w mojej audi wyskoczyl napis save i nic nie da sie z tym zrobic co mam robic?

Naciśnij i przy3maj klawisze TP i RDS. Safe zamieni się na 1000. Wpisz kod radia i ponownie przy3maj klawisze TP i RDS.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ale jest problem bo nie znam kodu niestety ale ponoc da sie orginalne radia jakos rozkodowac bez kodu

[ Dodano: Czw 25 Sie, 2011 21:53 ]
GORYL napisał/a:
masz "oryginalne radijo" ???


tak orginalne bo nie widze sensu zmieniac

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adi93 napisał/a:
ale jest problem bo nie znam kodu niestety ale ponoc da sie orginalne radia jakos rozkodowac bez kodu

Taaa, w zamrażalniku.... :mrgreen: To oczywiście żart. Oddaj je komuś kto potrafi i ma do tego sprzęt.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
znajomy mi podpowiedzial ze moze byc napisany kod na radiu wiec je wyciąglem i byl napisany dzieki za pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Panowie, a ja mam bardzo podobny problem.. Wyskoczyl safe.. i wszystko by bylo jasne z tymi przyciskami tylko ja nie mam przycisku od RDS-u.. a przynajmniej tak mi sie wydaje...! Prosze Was o pomoc!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
SlawekNR napisał/a:
a przynajmniej tak mi sie wydaje...! Prosze Was o pomoc!!

Chyba ci się tylko tak wydaje. A o jakie radio chodzi?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A mi sie wydaje ze jednak nie mam :) dolaczam foto radia bo nie zabardzo wiem co to za model. na wyswietlaczu pisze tylko navigation plus. pierwszy raz mam auto w ktorym mam ori radio. bede wdieczny za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To jest nawigacja. Załącz ją kluczykiem i poczekaj 1h. Navi jest obecnie zablokowana. Kod wprowadza się tylko prawym pokrętłem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki :) pomoglo :) pierwszy raz mam doczynienia z navi w aucie, ktora i tak nie dziala bo pisze cos o braku oprogramowania.. i pierwszy raz mam seryjne radio w aucie wiec jestem zielony w tym temacie :) dziekuje za pomoc :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
SlawekNR napisał/a:
pisze cos o braku oprogramowania..

pisze o braku mapy.....

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa