| jarecki01 napisał/a: |
| Chyba stanowi,bo klapa w s-line ma lotkę na górze i zderzak ponoć się u dołu trochę różni.Pytam,bo sprzedawcy na alledrogo podają różne oznaczenia.Myślałem,że te 4f9 to jest od 2009 roku.Czyli 4f0 to nie jest do s-line?Już się pogubiłem |
Jednak nie stanowi. Zadałeś pytanie o klapę i zderzak. Lotka i spojler zderzaka, to odrębny temat. Klapa do Avanta od 2005r do końca produkcji niczym się nie różniła prócz jednego detalu jakim jest miejsce na tablicę rejestracyjną. Biorąc pod uwagę tylko wersję europejską jest to ten sam element. Zderzak po lifcie ma już inny nr, ale nr katalogowy zaczyna się również na 4F9. Spojlerów jest kilkanaście różnych odmian. Aby to wszystko rozszyfrować potrzebne są kody wyposażenia.