A6 C5 spryskiwacze mgłowe
Czy znacie sposób na sprawienie sobie spryskiwaczy mgłowych do A6 C5? Na allegro znalazłem takie ale montuje się na masce (trza robić dziurki a do tego się nie posunę...). Chodzi mi o zamianę tych co mam na takie co mgiełką zaiwaniają
Robił to ktuś? Gdzie kupić takie cuś? Lub z jakiego autka innego pasują? Czekam na odpowiedzi Koledzy
Re: A6 C5 spryskiwacze mgłowe
| Audi202 napisał/a: |
Czy znacie sposób na sprawienie sobie spryskiwaczy mgłowych do A6 C5? Na allegro znalazłem takie ale montuje się na masce (trza robić dziurki a do tego się nie posunę...). Chodzi mi o zamianę tych co mam na takie co mgiełką zaiwaniają
Robił to ktuś? Gdzie kupić takie cuś? Lub z jakiego autka innego pasują? Czekam na odpowiedzi Koledzy |
osobiscie odradzam Ci zmianę spryskiwaczy,gdyż Twoje są podgrzewane... co bardzo się przydaje
Nie da rady mieć podgrzewanych mgłowych?
Re: A6 C5 spryskiwacze mgłowe
| Audi202 napisał/a: |
Czy znacie sposób na sprawienie sobie spryskiwaczy mgłowych do A6 C5? Na allegro znalazłem takie ale montuje się na masce (trza robić dziurki a do tego się nie posunę...). Chodzi mi o zamianę tych co mam na takie co mgiełką zaiwaniają
Robił to ktuś? Gdzie kupić takie cuś? Lub z jakiego autka innego pasują? Czekam na odpowiedzi Koledzy |
W A8 takie są.
Adi a są na tyle identyko że jak kupię gdzieś na szrocie czy na alledrogo to będzie pasować bez żadnego rezania?
Tego nie sprawdzałem. Sądzę, że powinno pasować.
Ty wiesz że chyba pojadę na szrot i sobie to sprawdzę bo ogólnie mi się podobają takie.
PS W temacie o "veyron style" zadałem pytanie

A ta firma już półtora tygodnia mi wysyła ten kontrolerek. Chyba jutro do nich zadzwonię i zapytam co się dzieje...
Prędzej czy później dostaniesz. Możliwe że nie mają tego na stanie.
Możliwe...
Muszę znaleźć takie same spryski jak ja mam jeśli chodzi o mocowanie ale mgiełka. Gdybyś może coś się dowiedział jaki VAG ma takie same to daj proszę znać

Może kilka aut ma identyko? Jak bym wiedział jakie to sobie łatwiej znajdę. Jak zrobię przeróbkę to porobię fotki i pokażę jakie są efekty
[ Dodano: Pią 11 Sty, 2013 15:34 ]
Adi w A8 są takie:
A u mnie takie:
Masz jakiś inny pomysł? A jakie są w octaviach i fabiach?
Spryskiwacz jest schowany więc mógłbyś poobcinać go trochę i dopasować na wzór A6.
Mówisz o obcinaniu tego z a8 czy myślisz teraz o innym?
| Audi202 napisał/a: |
| Mówisz o obcinaniu tego z a8 czy myślisz teraz o innym? |
Naturalnie tego z A8. Jest taki sam jak w poliftowym A2 i to jest nic innego jak nadmiar plastiku.
Hm... A nie masz może jakichś zepsutych na próbę?
| Audi202 napisał/a: |
Hm... A nie masz może jakichś zepsutych na próbę? |
Nie mam. Od jakiegoś czasu zaczynam wyrzucać uszkodzone rzeczy - zaczyna brakować już półek.

hehe
Dwa pytania:
1. Czyli mam rozumieć że po podpiłowaniu tych sprysków wejdą mi normalnie w zaczep (bez jakiegoś klejenia itd)?
2. Był byś uprzejmy podać mi nr części?