Elektryka i elektronika » [A6 C5] Jak zgrać licznik immo3 z ecu immo2 ?
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5] Jak zgrać licznik immo3 z ecu immo2 ?
Witam, zmieniłem licznik z 920 000 C ( jaeger 1/2fis, elektroniczny zegarek,immo2-immo.id) na 920 933 G (Full fis, elektroniczny zegarek, immo 3 - vin) , dołożyłem manetkę oraz szarą kostkę. Po włączeniu zapłonu mruga tylko immo i świece, reszta gaśnie.

Kodowanie nowego licznika, takie same jak w starym 00040 .
W gr 17 vag com pokazuje vin: wauzzz... auzzz.... | wauzzz...
Posiadam pin nowego licznika, którym bez problemu się loguje( nie pokazuje błędu), oraz pin z blaszki przy kluczykach.
Przy próbie adaptacji 17->10 nie pokazuje kanału 50 , aku ponad 12v..
Kabel viaken kkl i vag com 3.11, 409.1 , lub polski vag 4.9.

W jaki sposób zgrać ze sobą licznik i ecu ? Procedurą dla immo2 czy immo3?
Czy może w jakiś inny sposób?

Jeśli ktoś wie jak to zgrać, bardzo proszę o jakiś krótki opis , Pozdrawiam. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Próbuj jak 2 generacja, ale najpierw musisz dodać klucze do nowych zegarów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuję za szybką odpowiedź! ;-)
Dziś postąpiłem wg rady, dodałem klucze do licznika , poźniej adaptacja 17->10->00 i poszło.. immo gaśnie samochód pali : :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
macieey. napisał/a:
Dziękuję za szybką odpowiedź! ;-)
Dziś postąpiłem wg rady, dodałem klucze do licznika , poźniej adaptacja 17->10->00 i poszło.. immo gaśnie samochód pali : :mrgreen:

Na zasmażkę przydałoby się wyedytować VIN w zegarach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy jest to konieczne? jesli tak, to jak się do tego zabrać?
Wystarczy kkl viaken i vag com? ;-) jak włączyć radiowy zegarek?
Z tego co wiem VDO maja wbudowany moduł zegara w przeciwieństwie do jeagera..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Konieczne nie jest, ale porządek musi być. Zegar ustawia się w kanale 19 adaptacji zegarów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozumiem ;-) więc pozostaje pytanie jak się za to zabrać? ;-)
Czyli aby włączyć zegarek 17->10->19 wartość zmienić z 0 na 1?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
macieey. napisał/a:
Rozumiem ;-) więc pozostaje pytanie jak się za to zabrać? ;-)
Czyli aby włączyć zegarek 17->10->19 wartość zmienić z 0 na 1?

Ostatnia cyfra w kodzie powinna być 1.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa