Czeka mnie wymiana oleju w mojej 6 jaki olej byście polecili?
Mam przejechane 240tys z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6 c5 2,8] jaki olej
Re: jaki olej
ja do mojej leje półsyntetycznego Castrola
dokładnie ja tez leje CASTROLA
a powiedz mi jaki dokladnie olej lejesz i ile masz km przejechane?
Łatwo wywnioskować jeśli kolego wcześniej wspomniał że Castrol półsyntetyczny to 10w40 na 99 procent. Jeśli chcesz najwyższą półkę to jak Adi napisał LM. Jeśli ostro lubisz pojeździć i masz trochę kasy to 10w60.
Co do twoich pytań o ilość przejechanych km to trochę ciężko o odpowiedź nie sądzisz? większość aut ma kręcone liczniki i ni jak ma to się do rzeczywistości. Sam musisz ocenić w jakim stanie masz silnik i czego od niego oczekujesz.
| adi93 napisał/a: |
| Czeka mnie wymiana oleju w mojej 6 jaki olej byście polecili?
Mam przejechane 240tys z góry dzięki za pomoc |
a czym masz zalane treraz?
polecam motul 5w40
polecam motul 5w40
Stanowczo full syntetyk.
teraz mam mobil 10w 40 połsyntetyk, a jaką marke olei najbardziej polecacie?
Choć ciągle jeszcze używam Castrol dla mnie obecnie nr 1 jest Liqui Moly.
adi a który tu byś polecil olej jak do mojej audi bo teraz juz sam nie wiem jak wlac
5W30.
a jaką marke?
zacytuję Adiego:
[ Dodano: Pon 03 Gru, 2012 20:13 ]
może chodzić o taki,ale ręki nie dam
http://moto.allegro.pl/li...2805071109.html
| Adi202 napisał/a: |
| dla mnie obecnie nr 1 jest Liqui Moly. |
[ Dodano: Pon 03 Gru, 2012 20:13 ]
może chodzić o taki,ale ręki nie dam
http://moto.allegro.pl/li...2805071109.html
no wlasnie a ja zastanawiam sie nad castrolem i teraz nie wiem
To kup Castrol.
| Adi202 napisał/a: |
| To kup Castrol. |
| Pasiak napisał/a: |
| dokładnie ja tez leje CASTROLA |
a powiedz mi jaki dokladnie olej lejesz i ile masz km przejechane?
| adi93 napisał/a: |
| a powiedz mi jaki dokladnie olej lejesz i ile masz km przejechane? |
Łatwo wywnioskować jeśli kolego wcześniej wspomniał że Castrol półsyntetyczny to 10w40 na 99 procent. Jeśli chcesz najwyższą półkę to jak Adi napisał LM. Jeśli ostro lubisz pojeździć i masz trochę kasy to 10w60.
Co do twoich pytań o ilość przejechanych km to trochę ciężko o odpowiedź nie sądzisz? większość aut ma kręcone liczniki i ni jak ma to się do rzeczywistości. Sam musisz ocenić w jakim stanie masz silnik i czego od niego oczekujesz.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych