Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A6 C5 2.8 ACK] Dziwne zachowanie
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5 2.8 ACK] Dziwne zachowanie
Witam.
Mam pytanie dotyczące wciśnięcia gazu w podłogę(manual), czy powinno być tak że podczas jazdy np około 2 tys obrotów i wciśnieciu pedału gazu maksymalnie auto się jakby muli a przy odpuszczaniu czuć jak się wyrywa do przodu i dużo lepiej przyśpiesza i wkręca na obroty. Czemu się tak dzieje irytujące to jest? Dzieje się tak na pb i lpg.Świece wymienione jeszcze przewody zostały i może przepustnica do czyszczenia zalewa go czy co ? Często jest tak, że nawet jak jadę odpuszcze gaz i jeszcze raz wcisne i lepiej idzie.
Do czego jest ten wąż na lince od gazu na takiej gruszce jest zamontowany na rozgrzanym silniku po jego zdjęciu nic się nie dzieje w wężu też brak powietrza czy czego kolwiek czyżby ssanie ?? na zimnym tylko działa ? A i na benzynie przy dodaniu gazu bardzo szybko schodzi z obrotów i je nisko trzyma dopiero po chwili wraca do normy jak by wygląda to tak ze tak szybko z nich z chodzi ze nie może zatrzymać na 720 tylko niżej i dopiero po jakimś czasie wchodzi na prawidłowe może to podciśnienie gdzieś być walniete czy co pomocy na LPG jest oki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sprawdź na początek w programie do ustawienia LPG jakie masz podciśnienie w kolektorze.
jaki masz sterownik LPG? dokładny model.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zrób zdjęcie tej "gruchy" masz tempomat?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa