Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A6 c5 2.8 ACK] Przepływomierz
Odpowiedz do tematu
 [A6 c5 2.8 ACK] Przepływomierz
Witam proszę o szybką pomoc a więc ktoś grzebał przy przepływce i szedł dodatkowy kabel więc chciałem go upchnąć w którymś z pinów (ludzka głupota) i prawdopodobnie spowodowałem jakieś zwarcie bo na kostce pokazuje za mało prądu praktycznie wcale
czy przepływka ma jakieś zabezpieczenie czy nie bo wywala mi błąd przepływki signal too low po próbie skasowania samochód gaśnie uszkodziłem Przepływke czy ECU ?? wymieniłem bezpiecznik prąd dochodzi więc albo przepływa padła lub ecu coś sie spaliło ;/ kur.. jak to sprawdzić ?? we vagu niby podaje przepływka

więc nie rozumiem tego ;/ help

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź bezpieczniki. Auto powinno latać również przy odłączonej przepływce.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przepływka ogarnięta auto dalej szarpie prawdopodobnie wina lpg odcina wtrysk pb i na odwrót poczekam na wizyte u gazownika :) i zobaczymy co on wykombinuje. Po pomiarach miernikiem na lpg gdy szarpie przelewa go prawdopodobnie bo daje sporo więcej prądu w porównaniu do innych wtyków a na PB znów po wyciągnięciu wtyczki od wtrysku ktory nie chodzi, prąd jest a po wetknięciu znów jest dużo mniejszy, niż na reszcie .ocb ?? obstawiam problem z przewodami w wiązce lub sterownik lpg bo zdażyło mi się że auto chodzi dobrze a po włączeniu świateł mijania zaczynał kuleć a po ruszam ecu i przewodami lpg zgasze odpale i jest git ;p a i jeszcze jedno wtrakcie pracy na lpg jak odłącze wtyczke od wtrysku pb auto kuleje na lpg co wtyczka wtrysku PB ma do LPG ?? jak mam osobne wtyczki do lpg i do pb

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa