Panowie/Panie jak w temacie, mieszkam obecnie w Warszawie, autko zakupione 04.07 więc rozglądam się co mogę ulepszyć/usprawnić.
Mamuśka posiada A6 2.5 tdi w automacie jak ja ale ma tempomat i troszkę się przyzwyczaiłem na trasie.
W ASO Audi na Połczyńskiej w Wa-wie założą za 200zł + części.
Sądzicie, że to dobra cena?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
tempomat - gdzie założyć?
Re: tempomat - gdzie założyć?
myślę,że to dobra cena za montaż ,choć jesli masz troche czasu możesz to zrobic sam
| rusty napisał/a: |
| Panowie/Panie jak w temacie, mieszkam obecnie w Warszawie, autko zakupione 04.07 więc rozglądam się co mogę ulepszyć/usprawnić.
Mamuśka posiada A6 2.5 tdi w automacie jak ja ale ma tempomat i troszkę się przyzwyczaiłem na trasie. W ASO Audi na Połczyńskiej w Wa-wie założą za 200zł + części. Sądzicie, że to dobra cena? |
Dzięki za info. Niestety nie mam zbytnio sprzętu potrzebnego do takiej przeróbki.
Wszystko co posiadam to powoli kompletowane zestawy wkrętaków i kluczy a i tego mało.
Muszę oddać komuś autko, żeby mi zamontował. Skoro 200 zł to dobra cena to pewnie się do nich wybiorę.
Chyba, że ktoś poleci jeszcze inne miejsce
Wszystko co posiadam to powoli kompletowane zestawy wkrętaków i kluczy a i tego mało.
Muszę oddać komuś autko, żeby mi zamontował. Skoro 200 zł to dobra cena to pewnie się do nich wybiorę.
Chyba, że ktoś poleci jeszcze inne miejsce
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych