Witam, na co dzień jeżdżę moją Audiczką po mieście, 10km do pracy i 10km z powrotem – większość czasu stojąc we wrocławskich korkach. Kilka razy w roku muszę wyskoczyć na autostradę aby „przeczyścić filtr DPF”. Spalanie po mieście wynosi pomiędzy 12-14 l/100km.
Czy usunięcie filtra DPF może zaszkodzić temu autu ?
Czy usunięcie filtra DPF może zmniejszyć spalanie w ruchu miejskim ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
A6 3.0TDI 2005 Usunięcie DPF. Mniejsze spalanie w mieście.
| Uwagi obslugi forum: |
Nie mamy znacznej wady wzroku,wiec piszac posty używaj normalnej wielkosci trzionki!! |
| Pasiak |
DPF możesz usunąć - nic złego się nie stanie. W najgorszym wypadku może "dostać po tyłku" układ wydechowy. Przy takim trybie jazdy będzie nawet lepiej jak go usuniesz.
pzdr
pzdr
czytałem troszeczkę na temat filtrów DPF i przy takim użytkowaniu auta nawet byłoby wskazane jego usunięcie.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
| Losowe tematy » Układ dolotowy i wydechowy |
|---|