Pozostałe tematy » [A4 b8] spryskiwacze reflektorów
Odpowiedz do tematu
 [A4 b8] spryskiwacze reflektorów
Witam,

Posiadam audi a4 b8 i mam problem ze spryskiwaczami reflektorów. Mianowice jeden działa prawidłowo a przy drugim zaślepka się otwiera po czym spryskiwacz nie wychodzi ze zderzaka a po zakończeniu zaślepka się nie chowa.

Ma ktoś może jakiegos manuala jak to można naprawić lub opis, albo co mogło sie uszkodzić i co trzeba wymienić.

Prosze o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: spryskiwacze reflektorów
skalpel438 napisał/a:
Witam,

Posiadam audi a4 b8 i mam problem ze spryskiwaczami reflektorów. Mianowice jeden działa prawidłowo a przy drugim zaślepka się otwiera po czym spryskiwacz nie wychodzi ze zderzaka a po zakończeniu zaślepka się nie chowa.

Ma ktoś może jakiegos manuala jak to można naprawić lub opis, albo co mogło sie uszkodzić i co trzeba wymienić.

Prosze o pomoc
płyn Ci ucieka? Są dwie mozliwości, nieszczelność (uszkodzony wężyk) lub samo uszkodzenie spryskiwacza. Najlepiej i najwygodniej do tej operacji jest ściagnąć zderzak, wtedy wszystko masz jak na dłoni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak spryskuje to plyn sie leje...wiec moze wezyk spadl... od nadkola sie jakos nie mozna dostać, żeby zderzaka nie sciagać? bo to są hydrauliczne tak? wiec skoro np wezyk spadł to dlatego sie nie wysuwa? dobrze rozumiem?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skalpel438 napisał/a:
jak spryskuje to plyn sie leje...wiec moze wezyk spadl... od nadkola sie jakos nie mozna dostać, żeby zderzaka nie sciagać? bo to są hydrauliczne tak? wiec skoro np wezyk spadł to dlatego sie nie wysuwa? dobrze rozumiem?
dokładnie, jak wężyk spadnie to nie ma cisnienia i się nie wysunie,możesz spróbować ściągnąć kratkę z halogenu, wtedy powinieneś mieć nieco więcej miejsca.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
może to Ci pomoże

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdzałem w weekend te spryski i tak:

-W oby dwóch nie domykają sie do konća zaślepki? jest na to jakis sposób ? przyszlifowanie plastiku czy nasmarowanie?

- lewy sprysk jest podłączony pod przewód tylko nie wysuwa sie poniewaz nie ma tych koncowych spryskiwaczy... samych tych podwojnych koncówek... i mam pytanie, mozna je osobno dokupic czy musze caly spryskiwacz???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skalpel438 napisał/a:
- lewy sprysk jest podłączony pod przewód tylko nie wysuwa sie poniewaz nie ma tych koncowych spryskiwaczy... samych tych podwojnych koncówek... i mam pytanie, mozna je osobno dokupic czy musze caly spryskiwacz???
bedziesz musiał zakupić cały spryskiwacz.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa