Witam :) Mam taki problem . Zmieniarka w Audi na 6 plyt zaczela przerywac plyty . Postanowilem ja wyczyscic specjalnie kupionym preparatem do czyszczenia optyki najwyzszej czystosci . Rozłozylem ja wyczyscilem zlozylem i teraz laser nie czyta mi plyt ;/ Wszystko chodzi normalnie laser swieci . Zaczyna krecic plyte i przestaje i tak caly czas jednoczesnie laser przesuwa sie do przodu o ok 1cm i wraca . W radiu pisze error . Slyszalem ze mozna podkreci laser , ale nie wiem jak to zrobic . Nie chcialem tego bardziej rozbierac . Wyczyscilem soczewke z gory izopropanolem wysokiej czystosci . Czy laser moze byc juz do wyrzucenia ?? Proszę o pomoc

[ Dodano: Sro 26 Wrz, 2012 21:25 ]
To co ktos pomoże ??