[A3] Kabelek - do czego sluzy?
Witam!
Od paru dni posiadam audi a3 1.9 tdi 130 km.
Dziś otwieram maskę a tam niespodzianka jakiś kabelek pod prawym reflektorem ! Potrzebuje pomocy może ktoś wie do czego służy heh.
ahhh i jeszcze jedno pytanko : nie działa mi podświetlenie nóg podczas owtierania i oświetlenie awaryjne w drzwiach kierowcy w pozostałych drzwiach działa. Spr. wtyczkę i nie dochodzi w ogóle napięcie .
Zdaje mi się że jest to za lewym reflektorem. Złap więcej na fotce.
spoko zrobię, jakoś zdjęcia się śmiesznie obróciły, to jest pod prawym reflektorem.
Zdjęcia wrzucę jutro ale ... mam problem nie działają mi światła awaryjne w drzwiach od kierowcy czyli boczna i dolna lampka w drzwiach i zauważyłem ze jak mam otwate drzwi od kierowcy to na komputerze nic nie pokazuje reszta działa ok wszystkie drzwi klapa od bagażnika maska. Co jest grane ?
Diagnostyka komputerowa pomoże?