Czujniki, kody i schematy » [a4 avant 97] czujnik temperatury zewnetrznej i klimatronik
Odpowiedz do tematu
 [a4 avant 97] czujnik temperatury zewnetrznej i klimatronik
Witam.
Sporo szukałem po necie ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi wiec postanowiłem napisac tutaj. Mam pytanie odnośnie zaleznosci czujnika temperatury zewnętrznej a klimą. Coś jest nie tak z czujnikiem gdyż często wyswietla mi error albo pokazuje temperaturę poniżej zera przez co nie działa mi klima. Chcialem znaleźć ten czujnik ale nie ma go w miejscu gdzie powinien być i nie bardzo wiem jak mogę go znaleźć. Moje pytanie jest takie jak mogę znaleźć ten czujnik i czy idzie w jakiś sposób zrobić tak, żeby mimo ze wyswietla się ujemna temperatura klimatyzacja działała normalnie.
Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na klimatroniku zmierz wartości (zależnie od wersji) na pinie 1 lub pinie 2 (gniazdo B)
czujnik jest w zderzaku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wydaje mi się ze kolega w ogole mojego postu nie przeczytał

Postaw piwo autorowi tego posta
 
beneeeeek napisał/a:
Coś jest nie tak z czujnikiem gdyż często wyswietla mi error albo pokazuje temperaturę poniżej zera


na klimatroniku zmierz wartości (zależnie od wersji) na pinie 1 lub pinie 2 (gniazdo B)

tak sprawdzisz działanie czujnika

beneeeeek napisał/a:
jak mogę znaleźć ten czujnik


jest w zderzaku

beneeeeek napisał/a:
zrobić tak, żeby mimo ze wyświetla się ujemna temperatura klimatyzacja działała normalnie


nie znam odpowiedzi, wiem tylko że poniżej 5 stopni Celsjusza klima się nie uruchamia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Okey dzięki, ale nie bardzo znam się na mierzeniu tych całych wartości więc prosiłbym o jakieś wytłumaczenie tak na chłopski rozum, a co do czujnika to napisałem, że właśnie nie ma go tam gdzie powinien być czyli w zderzaku, ale gdzies musi być bo temperaturę wskazuje. Chciałbym się dowiedzieć np. skąd on w ogóle wychodzi żeby po kablu dojść do czujnika bo najwidoczniej ktoś go niezle ukrył.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Czujniki, kody i schematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa