A6 C5 2.4 - Dziwne zanikanie na FISie
Re: A6 C5 2.4 - Dziwne zanikanie na FISie
| Audi202 napisał/a: |
Koledzy jak w temacie. Po dłuższej jeździe zanika mi obraz na FISie. Może jakoś się przegrzewa FIS od ogrzewania w aucie? Jest to możliwe? No bo jak nie jadę daleko to problemu nie ma. Dopiero jak dłużej się jedzie. Zamieszczam zdjęcia które ukazują mniej więcej problem ale nie w 100% bo gdybym jechał dłużej to nie było by widać nawet która piosenka leci. Pomóżcie jeśli spotkaliście się z czymś takim
 |
jednym słowem kończy Ci sie taśma łącząca wyświetlacz z zegarami, na pocieszenie powiem Ci,że jak na razie tylko jedna A6 którą widziałem nie miała problemu z FISem akurat moja
Taką taśmę sam naprawię czy trzeba kupić? Jeśli kupić to oryginał czy zamiennik. Nową czy używaną? Jak wybebeszyć licznik bez zbędnej pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi
| Audi202 napisał/a: |
Taką taśmę sam naprawię czy trzeba kupić? Jeśli kupić to oryginał czy zamiennik. Nową czy używaną? Jak wybebeszyć licznik bez zbędnej pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi |
jest tego sporo na allegro
http://allegro.pl/listing...ing=audi+a6+fis
szczerze mówiąc nie wiem czy uda Ci się zrobić to samemu, gdyz sam nigdy nie wymieniałem... licznik wyciągniesz bez problemu sam bo to tylko 2 śruby ukryte pod osłonką pod licznikiem, potem już analogicznie rozkręcasz zegar śrubka po śrubce...
Rozmawiałem z Adim to powiedział mi żebym kupił na allegro najtańszy nowy. Lepsze to niż naprawianie tego co mam. Nauczony doświadczeniem skorzystam z Jego rady

Jak się zrobi ciepło to kupię i wymienię. Teraz zimno to nie będę tego rozbierał. Dam znać co wyszło za kilka miesięcy. Dzięki Pasiak! Trzym się!
To jest ryżowa podróbka często nazywana włoską podróbką
http://allegro.pl/wyswiet...2860298259.html Spokojnie możesz to zamówić i sobie wymienić. Przyda się do tego Hot Air (lutownica na gorące powietrze) lutownica z cienkim grotem oraz jakiś topnik - najlepiej bez kalafonii.
Mam dwa Hot Airy, dwie oporówki, kalafonię i jakiś inny topnik ale nie wiem na bazie czego. Super. Diękuję Wam za zainteresowaniem moim problemem. Jak się zrobi cieplej to wymienię to dziadostwo. PS Na allegro jak szukałem to do zakładek dodałem właśnie TĄ aukcję

PS 2 Swoją drogą to aż mnie dziwi że dopracowana w każdym szczególe marka którą tak cenię ma takiego buga - przecież na etapie produkcji szło tego uniknąć nie oszukujmy się - trudno
Ostatnio zmieniony przez eleszet Czw 20 Gru, 2012 20:55, w całości zmieniany 1 raz
| Audi202 napisał/a: |
| Mam dwa Hot Airy, dwie oporówki, kalafonię i jakiś inny topnik ale nie wiem na bazie czego. Super. Diękuję Wam za zainteresowaniem moim problemem. Jak się zrobi cieplej to wymienię to dziadostwo. |
Kalafonii odradzam. Ja do tego typu rzeczy stosuję tylko pasty do układów BGA.
No to chyba mam co trzeba. Posiadam FLUXA do BGA - nie znam składu ale znam zastosowanie

. Jednakże ja do tego go nie używam - jedyna mądra metoda ktorą można potraktować BGA to podczerwień (ale to temat na oddzielna dyskusję

)