Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A4 99'] Co i jak z alarmem
Nie wiem jak u Ciebie w okolicy , u nas dorobienie pilota kosztuje więcej niż alarm .
Dlaczego kończy żywot , uszkodzenia mechaniczne ??
Witam problem jest z alarmem w audi A4 99r ,chodzi o to że jest jeden pilot który kończy swój żywot i teraz pytanie czego użyć aby mieć przynajmniej 2 piloty sprawne i działający alarm ,otwieranie zamykanie drzwi.Alarm nie wiem czy jest fabryczny pilot jest koloru ciemno bordowego (może komuś to coś powie ).Czy jest jakiś sterownik którym można podpiąć się pod alarm.Pozdrawiam
Pilot na 123% nie jest fabryczny, a kolor obudowy nic nie mówi.
Jeżeli samochód kupiony był w Polsce, to jest szansa, że ma alarm do którego mozna dopisac nowe piloty.
Jeżeli samochód kupiony był w Polsce, to jest szansa, że ma alarm do którego mozna dopisac nowe piloty.
| Adi202 napisał/a: |
| ma alarm do którego mozna dopisac nowe piloty |
Nie wiem jak u Ciebie w okolicy , u nas dorobienie pilota kosztuje więcej niż alarm .
Dlaczego kończy żywot , uszkodzenia mechaniczne ??
Pilot kosztuje około 40 zł, dopisanie 20zł, montaż alarmu w zależności od konfiguracji 300 w górę. Rachunek jest prosty.
Chyba , że założy go sam , tak jak napisałem , w Łodzi zawołali mi 120 zł za 1 szt . pilota . Za 100 kupiłem alarm ( jeszcze w C4 ) . Dwie godziny pracy
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych