Autem da sie normalnie jezdzic jednak na ekranie widac, podswietlone na czerwono pozycje skrzyni biegow.
Na obrazkach wszystko widac.
Chcialem sie dowiedziec czy da sie to naprawic w warsztacie, lub samemu, a nie prowadzic do serwisu do AUDI, bo wiadomo.. sa to ogromne koszty.
Glownie mi chodzi o to czy ciezko jest wymienic ten plastik co pekl przy galce zmianie biegow, i ta oslonke.
Dokladniej chodzi tutaj o AUDI A4 2,5 TDI V6, S-LINE 2005r, COMBI