Elementy silnika » [A4 B5 1.8T] Układ klimatyzacji-rysunek
Odpowiedz do tematu
 [A4 B5 1.8T] Układ klimatyzacji-rysunek
Witam. Poszukuje rysunku,schematu technicznego z etki całego układu klimatyzacji z silnika APU 1.8T .
Jeśli można prosic w dużej rozdzielczości. Dziękuje!

Pozdrawiam Halski

Postaw piwo autorowi tego posta
 


Układ Audi A4 1997r

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Prawdopodobnie to nie jest od APU . U siebie mam na 6 obwodzie czujnik ciśnienia.
Poszukuje dokładniej skąd idzie wiązka od tego czujnieka


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Halski napisał/a:
Prawdopodobnie to nie jest od APU

Prawdopodobnie, to masz jakąś rzeźbę. Fotka przedstawia schemat elementów układu klimatyzacji dla wszystkich silników Audi A4 1997r 4ro i 6cio cylindrowych benzyn i 4ro cylindrowych Diesla. Wyjątkiem jest tylko 2,5TDI. Sprawdź czy przy skraplaczu masz wkręcony czujnik 4ro pinowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sprawdź czy przy skraplaczu masz wkręcony czujnik 4ro pinowy.


Dokładnie tak jak mówisz jest 4 pinowy do 8D0959482.

Czujnik w którym nie ma kabli (przedstawiony na zdj) jest na 2 piny 8A0959483.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Halski napisał/a:

Dokładnie tak jak mówisz jest 4 pinowy do 8D0959482.

Czyli wszystko jest OK i klima powinna chłodzić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam po krótkiej przerwie, niestety klima dalej nie działa, Wymieniłem czujnik ten 4 pinowy. Szczelna 100% .

Kolejne pytanie od czego jest czunik 8A0959483 i skąd mam poprowadzic wiązkę kablową aby go podłączyc. Chciałbym doprowadzic do ładu i składu ten czujnik. ;-) |

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że ten presostat o którego pytasz jest zbędny. Występował on w starszych modelach Audi. W A4 do właściwej pracy potrzebny jest ten 4ro pinowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wymieniłem chłodnice klimatyzacji ( nie było w niej szybko złączki ) , a w miejsce "presostatu" wstawiłem punkt do nabicia klimy ( szybko złączka 30 zł ) .

Pozdrawiam. :->

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa