Car Audio » [A3 99r] Problem z subwooferem
Odpowiedz do tematu
 
mhsound napisał/a:
Ok, to jak narazie dzieki za pomoc

Podłacz też przewód biały z czarnym paskiem do 12V i dotknij palcem przewód czerwony z paskiem zielonym lub niebieski z zielonym paskiem. Jeżeli usłyszysz w subie burczenie, to będzie OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok zakupilem ten adapter http://allegro.pl/audi-a2...2430483100.html i prosze o pomoc co do czego podlaczyc w tym "burdelu" ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czerwone gniazdo mini ISO będziesz musiał amputować. Przewody które zostaną odcięte podłącz według tego opisu
niebieski - biały z czarnym paskiem
czarny - 2 przewody brazowe z czerwonym paskiem
fioletowy - niebieski z zielonym paskiem
zielony - czerwony z zielonym paskiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ten niebieski to rozumiem jest +12v? Podlaczylem i wogole caly tyl niegra.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ten niebieski, to załączenie wzmacniacza. Jest na nim 12V tylko przy załączonym radiu.
Podłącz wszystkie przewody i sprawdź ponownie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tylko ze ten niebieski kabel nie jest podlaczony bezposrednio do adaptera.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mhsound napisał/a:
Tylko ze ten niebieski kabel nie jest podlaczony bezposrednio do adaptera.

A powinien. Jeżeli nie jest nie musisz go odcinać. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I tak nic nie chodzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź czy jest zasilanie przy subwooferze oraz czy przewody są całe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam podepnę się do tematu, mam podłączone przednie głośniki oraz tylne osobnymi kablami nie oryginalnymi wszystkie graja ale subwoofer oryginalny nokii nie gra czy jest możliwość podłączenia go bez konieczności zakupu adaptera ?? czy tylne głośniki bedą grały lepiej po podłączeniu ich z subwooferem ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
odgrzewam kotleta, zapytanie moje brzmi na jakiej zasadzie działa ten cały magiczny adapter? jest możliwość podłączenia bez adaptera kabelków? Jak każdy kto używa adapter wie zajmuje on dosyć dużo miejsca którego jest mało nad klimatronikiem w A3 stąd moje zapytanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adapter jest Ci potrzebny. Kolego zapraszam Cię do działu powitań - przywitaj się ze wszystkimi :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam,
mam pewien problem: zmieniałem fabryczne radio w moim A3 8L (99r) na Sony Xplod CDX s2200. Zamówiłem i zamontowałem odpowiedni adapter. Niedawno odkryłem, że w bagażniku mam fabryczny subwoofer (nokia), który nie działa - UWAGA - kiedy gra CD lub MP3. Kiedy włączę radio FM woofer gra ok. Co może być przyczyną?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gzuk napisał/a:
Co może być przyczyną?

Nie podłączyłeś się do przewodu remote, tylko do sterowania anteną elektryczną (2 przewody niebieskie) Popraw swój profil.

Wystawiono 1 piw(a):
gzuk
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za szybką odpowiedź. Jutro to sprawdzę dokładnie. Co jest nie tak z profilem?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa