Car Audio » [a3 98'] Problem z orginalna koscia ISO
Odpowiedz do tematu
 
12 V jest na czerwonym , na żółtym brak.
Na kostce tej przed przejściówką na czerwono białych jest , tam gdzie są 2 razem (pierwszy od prawej) i trzeci od prawej jeden czerwono biały 12 v

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pysiow napisał/a:
12 V jest na czerwonym , na żółtym brak.
Na kostce tej przed przejściówką na czerwono białych jest , tam gdzie są 2 razem (pierwszy od lewej) i trzeci od lewej jeden czerwono biały 12 v
Radio się nie załącza, bo brakuje jednego z zasilań, a jakie masz połączenia i kolory przewodów tego nie wiem, bo zrobiłeś tylko fotki głośnikowych połączeń.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pardon


Żółto czerwony powinien dawać prąd po przekręceniu kluczyka w stacyjce , jednak tak się nei dzieje , jak to obejść ? Czy trzeba rozebrać ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź bezpiecznik nr 37. Jeżeli będzie cały, to uszkodzona jest stacyjka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bezpiecznik ok , wymieniłem nawet na inny 10 A.
Czyli nie mogę tego obejść nie da się nic zrobić ?

Nie działa mi jeszcze tylna wycieraczka tylko nie wiem czy to nie wina silniczka

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pysiow napisał/a:
bezpiecznik ok , wymieniłem nawet na inny 10 A.
Czyli nie mogę tego obejść nie da się nic zrobić ?

Prócz wymiany kostki stacyjki możesz połączyć żółty z czerwonym i radio nie będzie sterowane z kluczyka oraz istnieje ryzyko, że wydoi ci akumulator.
Podłącz się jeszcze raz miernikiem do tego przewodu i zmierz napięcie załączając zapłon.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mierzyłem załączając zapłon i nici :/
Zastanawiam się czy tymczasowo nie podpiąć na krótko , z kluczyka i takk mi radio nie działa , przeczytałem że są 2 rodzaje kostki oraz że to może być wina przekaźnika .

Narazie mam problem właśnie z tym kablem do radia , wycieraczką ale prawdopodobnie silniczek oraz lampą tylną prawą nie świeci światło dzienne a w lewej przeciwmgłowe

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie działa, ale może zacząć działać jak usuniesz usterkę. Czasowo możesz połączyć ze sobą te 2 kolory z radia i podłaczyć do czerwonego w instalacji samochodu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam niedawno kupiłem audi a6 z 2003r. bez radia z założoną już standardową kostką ISO zauważyłem że już wszystko jest podpięte oprócz paru kabelków niewiadomego dla mnie pochodzenia stąd moja prośba o pomoc i jeszcze jedno, co mam zrobić żeby po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki też można było włączyć radio.








Postaw piwo autorowi tego posta
 
Te odcięte przewody służą tylko do sterowania oryginalnym radiem. Aby radio działało bez kluczyka w stacyjce wystarczy podpiąć sterowanie załączeniem radia pod stałe napięcie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, mam prośbę o pomoc w podłączeniu radia JVC KD-G333 do tuby VW/AUDI 8L0 035 381G

mianowicie radio to jest wyposażone w złącze RCA (radio mam od dłuższego czasu podłączone, działa) chce do niego podłączyć oryginalna tube VW/AUDI ale nie mam do niej podprowadzonej instalacji i tu chciałbym zapytać jakie przewody zasilające założyć bo czytając różne fora itd wszyscy proponują duże średnice przewodów ale czy to się nie mija z celem skoro za kostką są dosyć cienkie kable czy ewentualnie podłączyć od akumulatora grubszy kabel i zastosować jakiś rozdzielacz w bagażniku ?

kolejne pytanie czy oznaczenia które znalazłem do kostki na skrzyni (znalazłem je we wcześniejszych postach na tym forum) są prawidłowe bo 1 +12V jest w kolorze czarnym a 4 masa czerwony czy nie ma tu i z resztą kabli pomyłki ?

chce też zapytać o podłączenie wejścia liniowego z radia wychodzą dwa gniazda RCA a do tuby wchodzą trzy przewody czy mogę podłączyć

6 lewy kanał - biały chinch rdzeń

7 prawy kanał - czerwony chinch rdzeń

a 8 masa - połączona wspólnie z obu kabli - obudowy

1 12V (czarny grubszy)
2 głosnik lewy + (czarny cieńszy)
3 głośnik lewy- (czerwony cienszy)
4 masa (czerwony grubszy)
5 załączenie subwoofera (zielony cieńszy)
6 wejście lewy (zielony cieńszy)
7 wejście prawy (żółty cieńszy )
8 masa wejść (żółty cieńszy )
9 głośnik prawy + (niebieski cieńszy )
10 głosnik prawy - (brązowy cieńszy ) w nawiasach kolory przewodów pod kostka suboofera

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa