[A6 C4] dołożenie wiązki tylnych elektrycznych szyb
Czy dobrze mi się zdaje,
że żeby uzupełnić wiązkę elektrycznych szyb (gdy są już 2 elektryczne na przodzie)
wystarczy tylko dolutować w odpowiednie miejsca przewody od kostek
tylnych szyb z panela na 5 szyb, blokady szyb oraz kostek przycisków z tylnych drzwi?
poniżej rysunek z załączonymi punktami:

Re: [A6 C4] dołożenie wiązki tylnych elektrycznych szyb
| drmort napisał/a: |
Czy dobrze mi się zdaje,
|
Źle ci się zdaje.
ok,
to co jeszcze trzeba zrobić?
Jeżeli chodzi o A6 C4, to trzeba założyć silnik z modułami oraz wiązkę.
Jak coś to mam rozbite 100 C4, 4xelek szyby + szyber
| Mateo napisał/a: |
| Jak coś to mam rozbite 100 C4, 4xelek szyby + szyber |
Od 100 C4 pasują tylko przełączniki.