Car Audio » POMOCY BANG OLUFSEN
Odpowiedz do tematu
 POMOCY BANG OLUFSEN
witam wymienilem wzmacniacz bang olufsena poniewaz byl zalany i wszystko gra z tym ze nie chodzi mi cala prawa strona nie ma dzwieku... przejscie jest i sygnal tez tylko nic nie slychac koledzy co moze byc????

[ Dodano: Wto 04 Mar, 2014 18:54 ]
auto to audi a5 2008 r

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moze koncowka mocy przy zalaniu sie spalila,akurat prawa strona mogla pasc.
Nie posiadam w swoim aucie takiego zestawu,ale kiedys mialem wzmaka poprzednim aucie i spalila sie koncowka mocy i nie grala lewa strona. ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
koncowka odpada bo na starym wzmachu strzelanie w glosnikach bylo czyli przejscie jest.. aa zastanawia mnie jeszcze czy moze przyczyna moze byc ze nie jest przepisany ???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź błędy wzmacniacza. Przy ochronie komponentu teoretycznie w ogóle nie powinien wydobywać dźwięku. Możliwa jest również usterka tego wzmacniacza.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z wzmach jest wszystko ok w innym aucie gra bez zarzutow juz to sprawdzalem na poczatku..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc trzeba go będzie dopisać do auta.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no to podejmuje probe;
)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hej, takie pytanie: czy w A8 D3 w systemie Bang & Olufsen fabrycznie siedziały głośniki marki ASK? Bo wybebeszyłem takie z przednich drzwi te niskotonow, i się zdziwiłem, ani logo B&O, ani audi nawet... Są tylko cyferki na naklejce na magnesie i dopisek by ASK, i na plastiku frontowym napis ASK. Spodziewałem się jednak czego innego ;-p

Znalazłem w sumie taki obrazek:

To chyba ta firma http://www.askgroup.it/int/index.php , tak mi się wydaje. Myślałem, że może ktoś podmienił kiedyś głośniki, ale wygląda że OK :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dworek napisał/a:
Hej, takie pytanie: czy w A8 D3 w systemie Bang & Olufsen fabrycznie siedziały głośniki marki ASK? Bo wybebeszyłem takie z przednich drzwi te niskotonow, i się zdziwiłem, ani logo B&O, ani audi nawet... Są tylko cyferki na naklejce na magnesie i dopisek by ASK, i na plastiku frontowym napis ASK. Spodziewałem się jednak czego innego ;-p

Znalazłem w sumie taki obrazek:

To chyba ta firma http://www.askgroup.it/int/index.php , tak mi się wydaje. Myślałem, że może ktoś podmienił kiedyś głośniki, ale wygląda że OK :-)

NA naklejce masz napis BAO (Bang And Olufsen) BO do swoich systemów stosuje komponenty innych firm, a ASK nie jest wcale takie złe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tylko zdjęcie znalazłem w necie, u mnie jest tylko ASK. Ale skoro na naklejce od B&O jest ASK, to jestem spokojniejszy.

Przy okazji - w obu głośnikach odkleiły mi się dolne resory - butapren przez strzykawkę z gruba igłą to dobry sposób, żeby je przykleić?

[ Dodano: Sob 27 Wrz, 2014 13:02 ]
Poszło nieźle, mam nadzieję, że się będzie trzymać :-)

[ Dodano: Sob 04 Paź, 2014 08:35 ]
Głośniki zamontowane, grają aż miło :-) Myślę, że sposób na reperacje godny polecenia - nabieramy butaprenu w strzykawkę z gruba igłą (najlepiej nalać go od góry, bo szybciej). Jedna osoba trzyma głośnik podnosząc resor, żeby można było wejść strzykawką, a druga igiełka nanosi klej. Pyk myk i gotowe, odstawiamy do schnięcia :-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa