tu masz schemat kostki, która wychodzi z tego radia, tam nie ma pinu do dodatkowego podświetlenia

ale zagra z tubą aktywną albo wzmakiem, jakbyś kiedys planował
http://www.manualslib.com...-Cdx-Gt100.html

za brak podświetlenia odpowiadał wskazany przez Ciebie bezpiecznik, miałaś rację. Obecnie wszystko gra i huczy, radio działa jak należy. No.. prawie. Żeby nie było zbyt pięknie, pojawił się zupełnie inny problem: Moje auto zostało wyposażone w system sygnalizacji dźwiękowej niezgaszonych świateł. Wydaje mi się, że fabrycznie tej opcji nie było i ktoś auto w coś takiego doposażył. System dział tak dobrze, że piszczy również przy włączonym radiu! Gdy otworzę drzwi, a kluczyk w stacyjce nie jest na zapłonie - słyszę alarm. Da się z tym żyć, ale... czasami człowiek ma ochotę posłuchać radia, również przy otwartych drzwiach:)
na niezgaszone światła było we wzystkich b4 a na radio tez było w niektórych wersjach fabrycznie
a z ciekawości co zrobiłeś z tym drugim biało-niebieskim kablem, nie ten prąd po wlączonych swiatłach, tylko ten drugi szaro-niebieski czy biało-niebieski tam
No proszę, myślałem, że sygnalizacja świateł w tamtych czasach, to była luksusowa opcja:)
Co do kabelków - biało-niebieski i biało-błękitny (nr 1 i nr 4 na drugim zdjęciu) zaizolowałem i zostawiłem luźno. Poza głośnikami, do radia są podłączone tylko trzy kabelki - 12v, masa i zasilanie anteny (chyba). Jeszcze dodam, że przy poprzednim połączeniu, chociaż wołało o pomstę do nieba, problemu z sygnalizacją dźwiękową nie było.
prawdopodobnie ten biały kabel od zasilania anteny za to też odpowiada
Odepnę i zobaczymy. Jeśli to faktycznie zasilanie anteny, to nie będzie żal - nie odczułem żadnej różnicy w zbieraniu sygnału radiowego po podpięciu białego przewodu.