Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A8 d3 ] gdzie jest lokalizacja bezpiecznika foteli
Re: [A8 d3 ] gdzie jest lokalizacja bezpiecznika foteli
Z tego co sie zorientowałem w tym modelu są 4 lokalizacje:
1. Między drzwiami a kierownicą standardowo jak w większości Audi.
2. Od strony pasażera (Europa), Anglia może się różnić. Pod klapą na samej górze w stronę szyby.
3. Tylnie nadkole od strony kierowcy (Europa) Anglik może się różnić.
I tam bym szukał bo bezpieczniki pieszej potrzeby są w punkcie 1. W punkcie 2 główne. A w punkcie 3 wszystkie pozostałe. Bazuje na układzie z Opel Astra 1.9 CDTI bo mają podobny układ.
Jeśli coś znajdę to dorzucę.
Siemka jak w temacie gdzie ja bezpieczniki fotela odpowiedzialne za zasilanie ich poniewaz padł mi bezpiecznik od strony pasazera (anglik) i na vcds wyskoczylo ze winowajca jest bezpiecznik
| PITER82 napisał/a: |
| Siemka jak w temacie gdzie ja bezpieczniki fotela odpowiedzialne za zasilanie ich poniewaz padł mi bezpiecznik od strony pasazera (anglik) i na vcds wyskoczylo ze winowajca jest bezpiecznik |
Z tego co sie zorientowałem w tym modelu są 4 lokalizacje:
1. Między drzwiami a kierownicą standardowo jak w większości Audi.
2. Od strony pasażera (Europa), Anglia może się różnić. Pod klapą na samej górze w stronę szyby.
3. Tylnie nadkole od strony kierowcy (Europa) Anglik może się różnić.
I tam bym szukał bo bezpieczniki pieszej potrzeby są w punkcie 1. W punkcie 2 główne. A w punkcie 3 wszystkie pozostałe. Bazuje na układzie z Opel Astra 1.9 CDTI bo mają podobny układ.
Jeśli coś znajdę to dorzucę.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych