no niestety tak jak w temacie... narożniki przy tylnej szybie całe, prawdopodobnie są zapchane odprowadzacze wody z szyberdachu, co jest możliwe, bo jak całe wakacje stał na działce w lesie, to codzien wymiatałam igły z sosny i takie syfy z brzozy..
jak się za to zabrac, bo załamka jest.. woda mi stoi...
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[80 B3]Woda w bagazniku
szukaj w rogach szybra malych otworów
W każdym są 4.
W momencie kiedy w trakcie deszczu zaparkujesz pod górkę (przodem auta do góry), to powódź w Niuni murowana.
Adi, ja tak pod blokiem staje, bo tu taki parking
ze orzednie koła na chodniku a tył nie, wiec przód jest w górze zawsze.. najgorsze, ze ja tu nie mam pod blokiem jak go wysuszyc, bo z klapa w górze i pootwierany nie moge zostawic, z oczywistych wzgledów, zaczyna smierdziec w srodku wilgocią... 5 waniliowych choinek zawiesiłam naraz
Rafał a pomógł byś mi, jak sie za to zabrac ?
jakbyśmy się jakos umówili, zebym podjechała i byś mi pokazał jak za to sie wziac
Jeżeli przód masz ku górze, to na 122% woda z szyberka odpływa tylnymi przewodami i płynie w kierunku bagażnika. Poszukaj w bagażniku tych przewodów igielitowych. Powinny być przekłute przez uszczelkę na zewnątrz auta.
Gosiu , najprosciej to wziasc zwikla cienka antene samochodowa (bat) , otworzyc szyber i wlozyc w kanalik i przepchnac, ja tak czyscilem.
a gdzie są te kanaliki i ile ich jest... bo ja chyba jestem ślepa
| Astaroth napisał/a: |
| a gdzie są te kanaliki i ile ich jest... bo ja chyba jestem ślepa |
albo na wkrętarkę starą linke od prędkościomierza.
Jak dobrze pamiętam powinny być w przednich słupkach , wyloty na podszybiu.
Jak dobrze pamiętam powinny być w przednich słupkach , wyloty na podszybiu.
Ostatnio zmieniony przez roger110 Wto 21 Wrz, 2010 21:14, w całości zmieniany 1 raz
Ale zaraz moment. Odprowadzenie , jest chyba tylko w przednich słupkach . Bagażnik nie ma tu nic do rzeczy . Obadaj uszczelkę klapy.
Szyberdach ma 4 odprowadzenia. 2 idą na przód, a 2 pozostałe na tył auta. Jest możliwe, że któryś z przewodów odprowadzających wodę wyskoczył z uszczelki i majta się po bagażniku.
pzdr
pzdr
Adi202, W C3 też były cztery ?
| roger110 napisał/a: |
| Adi202, W C3 też były cztery ? |
W każdym są 4.
Hi , ale jaja , to zawsze tylko dwa przednie czyściłem
| roger110 napisał/a: |
| Hi , ale jaja , to zawsze tylko dwa przednie czyściłem |
W momencie kiedy w trakcie deszczu zaparkujesz pod górkę (przodem auta do góry), to powódź w Niuni murowana.
Nigdy mi się nie zdarzyło , może poprostu były drożne
| Adi202 napisał/a: |
| W momencie kiedy w trakcie deszczu zaparkujesz pod górkę (przodem auta do góry), to powódź w Niuni murowana. |
Adi, ja tak pod blokiem staje, bo tu taki parking
ze orzednie koła na chodniku a tył nie, wiec przód jest w górze zawsze.. najgorsze, ze ja tu nie mam pod blokiem jak go wysuszyc, bo z klapa w górze i pootwierany nie moge zostawic, z oczywistych wzgledów, zaczyna smierdziec w srodku wilgocią... 5 waniliowych choinek zawiesiłam naraz
| roger110 napisał/a: |
| Nigdy mi się nie zdarzyło , może poprostu były drożne |
Rafał a pomógł byś mi, jak sie za to zabrac ?
jakbyśmy się jakos umówili, zebym podjechała i byś mi pokazał jak za to sie wziac
| Astaroth napisał/a: | ||||
Adi, ja tak pod blokiem staje, bo tu taki parking ze orzednie koła na chodniku a tył nie, wiec przód jest w górze zawsze
Rafał a pomógł byś mi, jak sie za to zabrac ? jakbyśmy się jakos umówili, zebym podjechała i byś mi pokazał jak za to sie wziac |
Jeżeli przód masz ku górze, to na 122% woda z szyberka odpływa tylnymi przewodami i płynie w kierunku bagażnika. Poszukaj w bagażniku tych przewodów igielitowych. Powinny być przekłute przez uszczelkę na zewnątrz auta.
Astaroth, Bardzo chętnie , ale przody tylnych nawet nie wiem gdzie szukać . Adi202, A po otwarciu szybra będą widoczne otwory tylnego odprowadzenia ? Jeśli nie skonkretyzuj , poproszę , gdzie są wyloty z tyłu też wychodzą do rynienki podszybia ?!
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych