Pozostałe tematy » [80 B3]Woda w bagazniku
Odpowiedz do tematu
 [80 B3]Woda w bagazniku
no niestety tak jak w temacie... narożniki przy tylnej szybie całe, prawdopodobnie są zapchane odprowadzacze wody z szyberdachu, co jest możliwe, bo jak całe wakacje stał na działce w lesie, to codzien wymiatałam igły z sosny i takie syfy z brzozy..

jak się za to zabrac, bo załamka jest.. woda mi stoi...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gosiu , najprosciej to wziasc zwikla cienka antene samochodowa (bat) , otworzyc szyber i wlozyc w kanalik i przepchnac, ja tak czyscilem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a gdzie są te kanaliki i ile ich jest... bo ja chyba jestem ślepa :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
a gdzie są te kanaliki i ile ich jest... bo ja chyba jestem ślepa :roll:
szukaj w rogach szybra malych otworów ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
albo na wkrętarkę starą linke od prędkościomierza.
Jak dobrze pamiętam powinny być w przednich słupkach , wyloty na podszybiu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ale zaraz moment. Odprowadzenie , jest chyba tylko w przednich słupkach . Bagażnik nie ma tu nic do rzeczy . Obadaj uszczelkę klapy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szyberdach ma 4 odprowadzenia. 2 idą na przód, a 2 pozostałe na tył auta. Jest możliwe, że któryś z przewodów odprowadzających wodę wyskoczył z uszczelki i majta się po bagażniku.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, W C3 też były cztery ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202, W C3 też były cztery ?

W każdym są 4.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hi , ale jaja , to zawsze tylko dwa przednie czyściłem :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Hi , ale jaja , to zawsze tylko dwa przednie czyściłem :oops:

W momencie kiedy w trakcie deszczu zaparkujesz pod górkę (przodem auta do góry), to powódź w Niuni murowana.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nigdy mi się nie zdarzyło , może poprostu były drożne :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
W momencie kiedy w trakcie deszczu zaparkujesz pod górkę (przodem auta do góry), to powódź w Niuni murowana.

Adi, ja tak pod blokiem staje, bo tu taki parking :/ ze orzednie koła na chodniku a tył nie, wiec przód jest w górze zawsze.. najgorsze, ze ja tu nie mam pod blokiem jak go wysuszyc, bo z klapa w górze i pootwierany nie moge zostawic, z oczywistych wzgledów, zaczyna smierdziec w srodku wilgocią... 5 waniliowych choinek zawiesiłam naraz :P

roger110 napisał/a:
Nigdy mi się nie zdarzyło , może poprostu były drożne :roll:

Rafał a pomógł byś mi, jak sie za to zabrac ?
jakbyśmy się jakos umówili, zebym podjechała i byś mi pokazał jak za to sie wziac

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
Adi202 napisał/a:
W momencie kiedy w trakcie deszczu zaparkujesz pod górkę (przodem auta do góry), to powódź w Niuni murowana.

Adi, ja tak pod blokiem staje, bo tu taki parking :/ ze orzednie koła na chodniku a tył nie, wiec przód jest w górze zawsze

Cytat:
Nigdy mi się nie zdarzyło , może poprostu były drożne :roll:

Rafał a pomógł byś mi, jak sie za to zabrac ?
jakbyśmy się jakos umówili, zebym podjechała i byś mi pokazał jak za to sie wziac

Jeżeli przód masz ku górze, to na 122% woda z szyberka odpływa tylnymi przewodami i płynie w kierunku bagażnika. Poszukaj w bagażniku tych przewodów igielitowych. Powinny być przekłute przez uszczelkę na zewnątrz auta.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth, Bardzo chętnie , ale przody tylnych nawet nie wiem gdzie szukać . Adi202, A po otwarciu szybra będą widoczne otwory tylnego odprowadzenia ? Jeśli nie skonkretyzuj , poproszę , gdzie są wyloty z tyłu też wychodzą do rynienki podszybia ?!

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa