Siemanko, pytanie jak w temacie - czy w Audi istnieje możliwiść samodzielnego wyłączenia poduszki powietrznej pasażera? Znam coś takiego z VW, tam w schowku jest wejście na kluczyk i w ten sposób deaktywuje się airbag.
Pzdr
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Samodzielne wyłączenie Airbag'a
Sorki, weźmy na przykład czarnucha: A3 2007.
Czyli tak jak podejrzewałam, zapewne za stosowną opłatą w serwisie
Musu nie ma, pytam z ciekawości, ponieważ przyznam, że uważam możliwość samodzielnego wyłączenia airbag'a kluczykiem za niezwykłą
a ja wręcz przeciwnie, biorac pod uwagę np. kobiete w ciązy, ie trzeba byc ekspertem aby wiedzieć co sie stanie w przypadku odpalenia poduszki
Zdarza się.
Teoretycznie A3 powinna mieć taki dodatek, ponieważ bardziej jeżdżą takimi modelami nasze żony niż my. Wszystko zależy od polityki firmy i od koncepcji wyposażenia.
jakie audi i który rok ??
| jimv8 napisał/a: |
| jakie audi i który rok ?? |
Sorki, weźmy na przykład czarnucha: A3 2007.
według mojej wiedzy nie. napewno nie ma żadnego przycisku czy coś takiego.
prawdopodobnie VAG-iem ale nie wiem na 100%.
jażeli mus, to jest pare opcji ale to już grzebanie.
co dotyczy wożenia dziecka to tylko twarza do kierunku jazdy na co prawo bezpieczenstwa i konstrukcji airbagów pozwala.
prawdopodobnie VAG-iem ale nie wiem na 100%.
jażeli mus, to jest pare opcji ale to już grzebanie.
co dotyczy wożenia dziecka to tylko twarza do kierunku jazdy na co prawo bezpieczenstwa i konstrukcji airbagów pozwala.
| jimv8 napisał/a: |
| według mojej wiedzy nie. napewno nie ma żadnego przycisku czy coś takiego.
prawdopodobnie VAG-iem ale nie wiem na 100%. |
Czyli tak jak podejrzewałam, zapewne za stosowną opłatą w serwisie
Musu nie ma, pytam z ciekawości, ponieważ przyznam, że uważam możliwość samodzielnego wyłączenia airbag'a kluczykiem za niezwykłą
może i nie zwykłe, ale w przypadku siedziska dla dzieci z opcją plecami do kierunku jazdy - obowiązkowe
z opcja wyłączenia kierowcy sie nie spotkałem
z opcja wyłączenia kierowcy sie nie spotkałem
| szynszylek napisał/a: |
| uważam możliwość samodzielnego wyłączenia airbag'a kluczykiem za niezwykłą |
W Twoim przypadku jest to możliwe. Przy modelu 8P jakim jest A3 istnieje procedura dorzucenia włącznika podusi pasażera.
pzdr
pzdr
Znów mnie Adi wyprzedził
W A4 B6 to koszt ok 500zł
W A4 B6 to koszt ok 500zł
| rafi a4 napisał/a: |
Znów mnie Adi wyprzedził |
Zdarza się.
dziwne że jak na audi - nie ma tego w standardzie.
500zł ulicą nie chodzi. nie potrzebne grzebanie w wozie.
500zł ulicą nie chodzi. nie potrzebne grzebanie w wozie.
jimv8,
co Ty opowiadasz, przecież każdy z nas ma używany samochód, gdybyś zamówił nowy i chciałbyś passenger off, to za drobną opłatą byś go miał.
co Ty opowiadasz, przecież każdy z nas ma używany samochód, gdybyś zamówił nowy i chciałbyś passenger off, to za drobną opłatą byś go miał.
Tyż prawda.
prawda
prawda tez taka ze możliwosci ukłądu bezpieczenstwa nie są w pakiecie komfortowym.
jak wytłumacze żonie że golf 4 to ma,,,a w mojej nowej A3 nie??
prawda tez taka ze możliwosci ukłądu bezpieczenstwa nie są w pakiecie komfortowym.
jak wytłumacze żonie że golf 4 to ma,,,a w mojej nowej A3 nie??
| jimv8 napisał/a: |
| prawda
prawda tez taka ze możliwosci ukłądu bezpieczenstwa nie są w pakiecie komfortowym. jak wytłumacze żonie że golf 4 to ma,,,a w mojej nowej A3 nie?? |
Teoretycznie A3 powinna mieć taki dodatek, ponieważ bardziej jeżdżą takimi modelami nasze żony niż my. Wszystko zależy od polityki firmy i od koncepcji wyposażenia.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych