Jest to prezent jaki Audi ofiarowało miastu Ingolstadt z okazji swoich setnych urodzin. Może Was to zdziwi, ale ten ogromny pomnik przedstawiający model TT ma już 3 lata. W 2006 roku został on zaprezentowany w Berlinie, później był eksponowany przy okazji różnych pokazów między innymi w Hong Kongu.
Pojazd jest wprawdzie niższy niż pomnik z Goodwood , ale i tak będzie przypominał mieszkańcom Ingolstadt o legendarnej niemieckiej marce.
Źródło: http://autokult.pl/