Pozostałe tematy » kluczyki 100 c4
Odpowiedz do tematu
 kluczyki 100 c4
Ja z takim zapytaniem.

Gdzie dostanę surowy kluczyk do c4

mam jakiś dorabiany i średnio mi się podoba,a najgorsze jest to, że po ciemku muszę ręka zamka szukać.

Chcę kluczyk oryginalny lub nie, ważne by był z lampką ...

Allegro przeszukałem z negatywnym skutkiem :-|

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: kluczyki c4
Frankie napisał/a:
Ja z takim zapytaniem.

Gdzie dostanę surowy kluczyk do c4

mam jakiś dorabiany i średnio mi się podoba,a najgorsze jest to, że po ciemku muszę ręka zamka szukać.

Chcę kluczyk oryginalny lub nie, ważne by był z lampką ...

Allegro przeszukałem z negatywnym skutkiem :-|

To będziesz musiał poszukać nieoryginalnego klucza, albo ASO. Kluczy z tego typu grotem praktycznie się nie sprzedaje. Gdybyś miał nowszy model klucza, to no problem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a nie da sie w nowszym kluczu grota samego zmienić :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Frankie napisał/a:
a nie da sie w nowszym kluczu grota samego zmienić :roll:

Grot jest wtapiany w obudowę. Możesz spróbować, ale jaki będzie tego efekt? Grot powinien być mocno przytwierdzony do obudowy i jakakolwiek próba wytopienia starego grota może osłabić obudowę, choć mi udało się dorobić w taki sposób dodatkowy klucz do pilota od eSy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no to nie pocieszyliscie mnie zbytnio :-|

podjade w pare wiekszych punktów i popytam. Może się uda :roll:

[ Dodano: Czw 08 Gru, 2011 17:38 ]
obdzwoniłem kilka firm i wszędzie kupa.

Zaglądnąłem do serwisu i za jedyne 110zł za całe 7 dni będę miał oryginała :-D

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa