| Arturo649 napisał/a: |
| Nie. Tylko ten czerwony wykrzyknik |
W ogóle się nie świeci?
Po odpaleniu auta zapala się na AC "OK" po paru sekundach zapala się czerwona kontrolka z wykrzyknikiem i nic więcej. Są przy tym 3 sygnały dźwiękowe
Chodzi mi o pomarańczową kontrolkę ABS obok kontrolki ładowania.
Nigdy się nie zapaliła, sprawdzę czy jest tam żarówka, bo teraz zgłupiałem
Powinna się zapalać razem z kontrolką ładowania.
Dobra wskazówka Adi

Dwie żarówki w zegarach spalone jedna od ABS... Czyli już wiem co muszę zrobić.
Dodatkowo dodam, że uporałem się już z zegarami od ciśnienia i temp oleju. Oba działają
Powoli do przodu
Pozdrawiam