Podniosłem ale nie dałem rady odkręcić szczęk, ale cóż wd40, podejdę jeszcze raz na dniach.
Z racji iż wszystko miałem na wierzchu, chciałem sobie sptawdzić, podpiołem nowe klocki ale fis nie zgasł, dalej świeciło się info, w sumie dziwne ale nigdy tak nie robiłem więc może czegoś nie wiem
? Ale jak odłączyłem stare klocki (nawet jeden) "x" zaczął migać.Nie wiedziałem że jest precyzyjniesza informacja bo odbieram to jako brak połączenia, np. jak zerwie się połączenie, ciekawe