Witam serdecznie.
Znajomy niedługo chce mi oddać kierownice S-Line ze ściętym dołem. Jednak brak w niej poduszki powietrznej. Chce się podjąć wymiany, kupić poduszkę i obszyć na nowo gdyż wymaga trochę kosmetyki.
Problem w tym, że nie do końca wiem czy każda okrągła poduszka pasuje do każdej kierownicy z okrągłym slotem na nią.
Zielono mi w tym temacie stad pytanie jakiej poduszki szukać ? Najczęściej na allegro trafiam na poduszki od A8 D3.
Czy musi to być poduszka od A3 by pasowały wtyczki ?
Niestety nie wiem z jakiego dokładnie modelu jest owa kierownica. Kolega oddaje bo do jego 8L nie pasuje.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Wymiana kierownicy A3 8P na nowszą
Re: Wymiana kierownicy A3 8P na nowszą
-------------
Latwo wymienic
ale nie bedzie mozne jej dodac do twojego auta komputer moze jej niezakceptowac,chyba dobrze mysle
niech inni koledzy z forum sie wypowiedza czy mam racje.
Ja tez wymienialem w swojej, na 3 ramienna i wiem cosik w tym temacie.
że masz zakodowaną funkcję multimedialną.
| buddy napisał/a: |
| Witam serdecznie.
Znajomy niedługo chce mi oddać kierownice S-Line ze ściętym dołem. Jednak brak w niej poduszki powietrznej. Chce się podjąć wymiany, kupić poduszkę i obszyć na nowo gdyż wymaga trochę kosmetyki. Problem w tym, że nie do końca wiem czy każda okrągła poduszka pasuje do każdej kierownicy z okrągłym slotem na nią. Zielono mi w tym temacie stad pytanie jakiej poduszki szukać ? Najczęściej na allegro trafiam na poduszki od A8 D3. Czy musi to być poduszka od A3 by pasowały wtyczki ? Niestety nie wiem z jakiego dokładnie modelu jest owa kierownica. Kolega oddaje bo do jego 8L nie pasuje. |
-------------
Latwo wymienic
Ja tez wymienialem w swojej, na 3 ramienna i wiem cosik w tym temacie.
Wszystkie kierki robione są z jednego szablonu tak jak nie robią poduszki Airbag konkretnie do jednego modelu auta. Różnica polega tylko na multimedii. Jeżeli masz obecnie kierkę multimedialną, to będzie wszystko pasować. Poduszki powietrzne są z dwoma i z jednym zapalnikiem. Sprawdź u siebie co masz i szukaj takiej samej.
Dzięki za odpowiedzi.
Proszę mnie poprawić jeśli się mylę ale jeżeli przy każdej diagnostyce wyskakuje błąd połączenia z funkcjami multimedialnymi kierownicy to oznacza, że komputer powinien przyjąć nową kierownice tak jak pisze Adi, tak ?
Aktualna kierownica jest bez przycisków.
Czy ładunek/zapalnik poduszki jest w niej samej, czy jest gdzieś umiejscowiony za kierownicą przy kolumnie ? Gdy przeglądałem poduszki powietrzne (okrągłe z A8 D3) to natrafiałem czasem na aukcje samych poduszek (ok 400zl) i poduszek z "dużym nabojem" (prawdopodobnie ładunek/zapalnik), za ok. 1000zl.
Proszę mnie poprawić jeśli się mylę ale jeżeli przy każdej diagnostyce wyskakuje błąd połączenia z funkcjami multimedialnymi kierownicy to oznacza, że komputer powinien przyjąć nową kierownice tak jak pisze Adi, tak ?
Aktualna kierownica jest bez przycisków.
Czy ładunek/zapalnik poduszki jest w niej samej, czy jest gdzieś umiejscowiony za kierownicą przy kolumnie ? Gdy przeglądałem poduszki powietrzne (okrągłe z A8 D3) to natrafiałem czasem na aukcje samych poduszek (ok 400zl) i poduszek z "dużym nabojem" (prawdopodobnie ładunek/zapalnik), za ok. 1000zl.
| buddy napisał/a: |
|
jeżeli przy każdej diagnostyce wyskakuje błąd połączenia z funkcjami multimedialnymi kierownicy to oznacza, że |
że masz zakodowaną funkcję multimedialną.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych