hejka,
odpalam v'ke,włączam światła a tu brak świateł mijania.
Tylko postojowe i długie działają.
dodam że długie działają tylko manetką do siebie czyli podejżewam że jakiś przekażnik nie ma sterowania światłami mijania bo ich brak.
nie mam swojego kompa ze schematami więc nic nie zrobie a jedyne co mi się udało wykluczyć to usterkę w lampie, ponieważ nie dochodzi nawet napięcie na wtyczkę do reflektora.
bezpieczniki 8-9-10-11 (chyba to któreś z tych) nie przepalone.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[v8 d11] brak świateł mijania
Re: [v8 d11] brak świateł mijania
myślę,że umarł pajak. Masz opcje podmiany?
Re: [v8 d11] brak świateł mijania
| jimv8 napisał/a: |
| hejka,
odpalam v'ke,włączam światła a tu brak świateł mijania. Tylko postojowe i długie działają. dodam że długie działają tylko manetką do siebie czyli podejżewam że jakiś przekażnik nie ma sterowania światłami mijania bo ich brak. nie mam swojego kompa ze schematami więc nic nie zrobie a jedyne co mi się udało wykluczyć to usterkę w lampie, ponieważ nie dochodzi nawet napięcie na wtyczkę do reflektora. bezpieczniki 8-9-10-11 (chyba to któreś z tych) nie przepalone. |
nie mam
hmmm,,,ale to da się chyba sprawdzić podłączając kostke pająka na krótko.
edit
Problem rozwiązany
Pająk był uszkodzony. Po zmierzeniu wszystko było okej ale pod obciążeniem nie działał
Dzięki Piotrek
hmmm,,,ale to da się chyba sprawdzić podłączając kostke pająka na krótko.
edit
Problem rozwiązany
Pająk był uszkodzony. Po zmierzeniu wszystko było okej ale pod obciążeniem nie działał
Dzięki Piotrek
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych