GPS i GSM » Zmiana języka w Audi A4 (napisów itp)
Odpowiedz do tematu
 Zmiana języka w Audi A4 (napisów itp)
Witam. Mam audi A4 B7 z małą nawigacją, a ściślej mówiąc taką między zegarami. Ściągnąłem kiedyś mapę polski z polskim lektorem i niby wszystko fajnie, lecz mam angielskie napisy i nie mam możliwości zmiany na polski, oraz wszystkie informacje na wyświetlaczu są w tym języku. Czy jest możliwość wgrania polskiego języka? Jeżeli tak to jakim programem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Zmiana języka w Audi A4 (napisów itp)
kamilo1409 napisał/a:
Witam. Mam audi A4 B7 z małą nawigacją, a ściślej mówiąc taką między zegarami. Ściągnąłem kiedyś mapę polski z polskim lektorem i niby wszystko fajnie, lecz mam angielskie napisy i nie mam możliwości zmiany na polski, oraz wszystkie informacje na wyświetlaczu są w tym języku. Czy jest możliwość wgrania polskiego języka? Jeżeli tak to jakim programem.
Jeżeli udało Ci się ściągnąć mapę, to nie powinieneś mieć problemu ze ściągnięciem spolszczonego update do nawigacji BNS.
Tu masz opis jak to wgrać http://www.audi-tech-team...4-dx-vt1670.htm

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A gdzie mogę pobrać takie firmware bo szukam i nic nie moge wynaleźć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamilo1409 napisał/a:
A gdzie mogę pobrać takie firmware bo szukam i nic nie moge wynaleźć

Kiedyś widziałem na którymś z forum o tematyce GPS.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znalazłem spolszczenie i je zainstalowałem:) lecz to nie do końca to o co mi chodziło, ponieważ nawigacja jest juz w 100% po polsku, lecz dalej system głośnomówiący jest po niemiecku i komputer pokładowy czy jak to nazwać (włącza się go przyciskiem w wycieraczkach) jest w innym języku. Da rady to również spolszczyć?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamilo1409 napisał/a:
Znalazłem spolszczenie i je zainstalowałem:) lecz to nie do końca to o co mi chodziło, ponieważ nawigacja jest juz w 100% po polsku, lecz dalej system głośnomówiący jest po niemiecku i komputer pokładowy czy jak to nazwać (włącza się go przyciskiem w wycieraczkach) jest w innym języku. Da rady to również spolszczyć?

To jest już możliwe, ale nikt nie udostępni tego za free.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Postaram się poszukać tego w necie, tylko proszę o jakieś naprowadzenie czego mam szukać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamilo1409 napisał/a:
Postaram się poszukać tego w necie, tylko proszę o jakieś naprowadzenie czego mam szukać.

Wątpię abyś coś znalazł, ale szukaj w ten deseń FIS+Audi+Menu.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolegokamilo1409, gdzie znalazłeś to spolszczenie, bo też takiego poszukuję?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa