Po włączeniu radia wyświetla się napis SAFTY (chyba już zapomniałem dokładnie co było
Najprawdopodobniej trzeba wprowadzić kod do radia gdyż auto stało przez jakiś czas na rozładowanym akumulatorze.
Wiecie w jaki sposób go wprowadzić oraz macie jakieś uniwersalne kody?????