Witam!
Poszukuje odpowiedzi na moje pytanie! Gdzie montuje się WEBASTO w audii S6 4.2 rok 2000?
Jakie najlepiej kupic?Interesuje mnie sterowane z pilota.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
WEBASTO do audii S6
Re: WEBASTO do audii S6
Webasto montowane jest w pobliżu podłużnicy. W Twoim modelu działać będzie analogowe Webasto - oczywiście benzynowe. Musisz szukać modelu Thermo Top C bez CAN.
pzdr
Oczywiście, że schematy posiadam. Montaż zależny jest już od Ciebie i od miejsca. Idealnym dla tego modelu miejscem jest pod lewą podłużnicą.
pzdr
| todi80 napisał/a: |
| Witam!
Poszukuje odpowiedzi na moje pytanie! Gdzie montuje się WEBASTO w audii S6 4.2 rok 2000? Jakie najlepiej kupic?Interesuje mnie sterowane z pilota. |
Webasto montowane jest w pobliżu podłużnicy. W Twoim modelu działać będzie analogowe Webasto - oczywiście benzynowe. Musisz szukać modelu Thermo Top C bez CAN.
pzdr
Dzieki Adi a masz jakies schematy do tego i gdzie dokladnie sie to montuje. pozdrawiam
| todi80 napisał/a: |
| Dzieki Adi a masz jakies schematy do tego i gdzie dokladnie sie to montuje. pozdrawiam |
Oczywiście, że schematy posiadam. Montaż zależny jest już od Ciebie i od miejsca. Idealnym dla tego modelu miejscem jest pod lewą podłużnicą.
pzdr
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych