Witam , pojawił mi się problem ze światłami w aucie . Wczoraj jeszcze działały poprawnie ,
dziś nie działają mi światła mijania a drogowe działają tylko pulsacyjnie . Pozycję i przeciwmgielne działają poprawnie , żarówki i bezpieczniki dobre . Możecie mi coś podpowiedzieć
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Światła
Rozebrałem włącznik i przeczyściłem styki ale jeden ze styków jest wyraźnie przypalony ( przytopiony )
A czy od A4 będzie pasował bo może zanim wydam kasę to podłączył bym na chwilę włącznik od sąsiada A4
Moze włacznik ten w konsoli od swiatel ma juz dosyc moze wystarczy go rozebrac wyczyscic moze to pomoze
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
Moze włacznik ten w konsoli od swiatel ma juz dosyc moze wystarczy go rozebrac wyczyscic moze to pomoze |
Rozebrałem włącznik i przeczyściłem styki ale jeden ze styków jest wyraźnie przypalony ( przytopiony )
A czy od A4 będzie pasował bo może zanim wydam kasę to podłączył bym na chwilę włącznik od sąsiada A4
Watpie sprobowac mozesz to cie nic nie kosztuje
Temat zamknięty , wymiana włącznika świateł wszystko rozwiązała
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych