Panowie, takie krótkie "techniczne" pytanie:
Mam podwójny wydech, czyli jedna rura z lewej strony auta, a druga z prawej.
Dziś na postoju zauważyłem, że dym - tu gdzież para wodna, leci tylko z prawej, z lewej nie.
Przyłożyłem rękę i co? Z prawej leci ciepłe powietrze (i sobie paruje) a z lewej dmucha zimnym! WTF. Jak depnąłem w gaz to i druga rura się ożywiła, a jak obroty spadły, to znowu tylko prawa.
To tak powinno być? Nie wiem jak było, bo nigdy nie sprawdzałem. Zawsze mi się wydawało, że obie sobie tam "dymka" puszczają.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Podwójny wydech, a dymi tylko z jedej rury
Tak to normalne
a czy mogę prosić o zasadę działania? interesuje mnie to, a szczególnie, skąd zimny wiater w rurze
Jaki motor i czy oska czy Q
1.8T AWT Quattro
W motorze 4 cylindrowym wydech idzie jedna rura do tłumika cetralnego z centralnego tłumika wychodza rury lewa i prawa do lewej rury maja spaliny szybciej dotrzec jak do prawej i na wolnych obrotach tak jest ze bardziej czuc z lewej rury tym bardziej jak wydech jest zimny w motorach V to inna bajka tam takie wydechy maja sens
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych