Jak jadę i odpuszczam gaz, nie muszę "deptać", może być bardzo lajtowo, ale jak odpuszczam często ma takie szarpnięcie/udeżenie, to samo mam jak wrzucam wsteczny lub drive, martwiłem się że to skrzynia ale ostatnio zastanawia mnie czy to może nie jest kończąca się półośka bo wiem że się kończy, lewa strona, przy skręcie maksymalnym i ruszaniu powolnym słychać terkotanie. Czy nie może być tak że ta kończoąca się półośka ma luz który jest powodem tych szarpnięć, przejście z napędu na hamowanie silnikiem lub zmiana kierunku jazdy tył/przód itp.
Zaznaczę że jak jadę zmiany biegów czy redukcje zawsze są płynne, wtedy nigdy mi nie szarpie.
Co myślicie?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Szarpnięcia...
Sprawy elektryczne bym wykluczył, był już temat kiedyś ode mnie na temat szarpania na gazie i nie tylko, głównie podczas dodawania gazu, ostatecznie okazała się nieszczelność jednej głowicy, ale przy okazji miałem wymienione wszystko, w sensie świece, kable, cewkę. Tak więc silnik mam po remoncie, szlifowane obie głowice, uszczelniany bo były też spore wycieki, również zrobiony cały rozrząd. Mi to jakoś te szarpnięcia obecne kojarzą się z kasowaniem jakiegoś luzu przy zminie kierunków jazdy, oporów itd. Może to ten przegub, tyrkota już od dłuższego czasu ale nie miałem czasu się tym zająć... Z tego co wymieniłeś pozostaje jeszcze odma, a może coś innego?
[ Dodano: Pią 03 Paź, 2014 22:30 ]
A czy to może być sprawa,jakiś luz na dyfrze?
Końcówka wymieniona i dalej mam to samo
, ale czasem jest pięknie, gładko, czyli sprawa nie regularna
Macie jakiś jeszcze pomysł?
Thx
jesli chodzi o terkotanie to raczej sam przegub do wymiany, nie wydaje mi się ,żeby to bylo powodem szarpania, no chyba ,że masz juz tak wyjechane przeguby wewnetrzne. Bazując na swoich doświadczeniach wiem,że ten sinik jest sakramencko czuły na nawet najmniejszą usterkę jak zabrudzona przepustnica,czy sporadyczne wypadanie iskry z powodu np. zbyt wyeksploatowanej cewki kabla lub nawet nieszczelnej odmy... zacznij od tego.
| Pasiak napisał/a: |
| jesli chodzi o terkotanie to raczej sam przegub do wymiany, nie wydaje mi się ,żeby to bylo powodem szarpania, no chyba ,że masz juz tak wyjechane przeguby wewnetrzne. Bazując na swoich doświadczeniach wiem,że ten sinik jest sakramencko czuły na nawet najmniejszą usterkę jak zabrudzona przepustnica,czy sporadyczne wypadanie iskry z powodu np. zbyt wyeksploatowanej cewki kabla lub nawet nieszczelnej odmy... zacznij od tego. |
Sprawy elektryczne bym wykluczył, był już temat kiedyś ode mnie na temat szarpania na gazie i nie tylko, głównie podczas dodawania gazu, ostatecznie okazała się nieszczelność jednej głowicy, ale przy okazji miałem wymienione wszystko, w sensie świece, kable, cewkę. Tak więc silnik mam po remoncie, szlifowane obie głowice, uszczelniany bo były też spore wycieki, również zrobiony cały rozrząd. Mi to jakoś te szarpnięcia obecne kojarzą się z kasowaniem jakiegoś luzu przy zminie kierunków jazdy, oporów itd. Może to ten przegub, tyrkota już od dłuższego czasu ale nie miałem czasu się tym zająć... Z tego co wymieniłeś pozostaje jeszcze odma, a może coś innego?
[ Dodano: Pią 03 Paź, 2014 22:30 ]
A czy to może być sprawa,jakiś luz na dyfrze?
Końcówka wymieniona i dalej mam to samo
, ale czasem jest pięknie, gładko, czyli sprawa nie regularna
Macie jakiś jeszcze pomysł?
Thx
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych