Witam mam pytanie, do czego służy biały zawór ze zdjęcia który łączy korek oleju (i to co pod nim) z odmą. Niestety pękł mi gumowy wężyk a przy ściąganiu jego końcówki ułamał się kawałek plastyku z tego zaworka białego. Złożyłem ale nie wiem czy to musi być w 100% szczelne?? Jeśli tak to będę kombinował.
Zdjęcia:
