Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Poziomowanie działa. Ogólnie to bardzo zadbany i z tego co sie orientuję to w pełni oryginalne auto, choć ręki nie dam uciąć.
Jeżeli jest to oryginał i w dodatku działa, to masz coś nie teges z interfejsem, albo kolega ma przerwę na linni diagnostycznej między sterownikiem a gniazdem.
Z innymi sterownikami w tym aucie łączę się bez problemu, ale spróbuję jeszcze starym vagiem. Kolega coś czytał na necie że jest bezpiecznik do każdej z osobna lampy od regulacji , czy to prawda .?
To nie prawda. Silniki krokowe w lampach podłączone są bezpośrednio do sterownika poziomowania.
Chyba problem leży po stronie kabla. Próbowałem u siebie połączyć się z klima tronikiem i nie mogłem a starym 409 , poszło. VCDS widzi mi w - Kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej a stary kabel w -Porty (Com i Lpt) , czy to znaczenie
[ Dodano: Pią 01 Kwi, 2016 16:21 ]
System w kompie to xp, wersja VCDS 11.11.3, cofnięcie daty nie pomogło. przy próbie połączenia wyskakuje komunikat- No Response from Controller
[ Dodano: Pią 01 Kwi, 2016 16:21 ]
System w kompie to xp, wersja VCDS 11.11.3, cofnięcie daty nie pomogło. przy próbie połączenia wyskakuje komunikat- No Response from Controller
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych