Układ hamulcowy » Przetaczanie /toczenie/ tarcz hamulcowych
Odpowiedz do tematu
 
rafi a4 napisał/a:
poniżej ilu bo nie kumam
8 mm

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki Pasiak
-ja bym na to nie wpadł :oops:
naprawde.
Jutro dam Wam znać co i jak.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
dzięki Pasiak
-ja bym na to nie wpadł
naprawde.
Jutro dam Wam znać co i jak.
w takim razie czekamy ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Klocki i tak są do wyrzucenia, a tarcza nie nadaje się do użytku. Tylna nie jest wentylowana, to nie ma takiego niebezpieczeństwa jak z przodu na wentylowanej. Tylko ten odgłos szorowania. Dasz radę!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
U mnie z przodu też nie ma tarcz wentylowanych /chyba do 101PS nie potrzeba :-D
Pewnie, że dam rady, nagłosnienia bose nie mam, ale śmieszny sony też to potrafi zagłuszyć :-D
problem z ludzmi w mieście jak tak dziwnie na mnie spoglądają, ale założe ciemne okulary i chyba będzie ok! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zdemontuj tłumik, to zagłuszy. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc tak. Tarcze mają ok. 9mm ;-) i nie było potrzeby wymiany. Klocki nowe założone, i wszystko hula jak nówka. A jeżeli ktoś będzie miał problem z wymianą to służe pomocą, ponieważ już się nauczyłem :-D :-D :-D
Narzędzia;
klucz do szlifierki kątowej
klucz nr 13
klucz nr 15
no i klucz do kół oraz lewarek :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
A jeżeli ktoś będzie miał problem z wymianą to służe pomocą, ponieważ już się nauczyłem
to gratuluję! Mogłeś zrobić fotki i opisać w garażu ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
miałem brudne ręce przez brak rękawiczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie taki diabeł straszny jak go malują. Masz teraz możliwość aby komuś doradzić jak wykonac szybki zabieg wymiany klocków hamulcowych.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nowe tarcze odpowietrzenie pompy odpowietrzników i tarcze będą zużywać się równomiernie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa