| rafi a4 napisał/a: |
| poniżej ilu bo nie kumam |
Odpowiedz do tematu
8 mm
w takim razie czekamy
to gratuluję! Mogłeś zrobić fotki i opisać w garażu
Odpowiedz do tematu
dzięki Pasiak
-ja bym na to nie wpadł
naprawde.
Jutro dam Wam znać co i jak.
-ja bym na to nie wpadł
naprawde.
Jutro dam Wam znać co i jak.
| rafi a4 napisał/a: |
| dzięki Pasiak
-ja bym na to nie wpadł naprawde. Jutro dam Wam znać co i jak. |
Klocki i tak są do wyrzucenia, a tarcza nie nadaje się do użytku. Tylna nie jest wentylowana, to nie ma takiego niebezpieczeństwa jak z przodu na wentylowanej. Tylko ten odgłos szorowania. Dasz radę!
U mnie z przodu też nie ma tarcz wentylowanych /chyba do 101PS nie potrzeba
Pewnie, że dam rady, nagłosnienia bose nie mam, ale śmieszny sony też to potrafi zagłuszyć
problem z ludzmi w mieście jak tak dziwnie na mnie spoglądają, ale założe ciemne okulary i chyba będzie ok!
Pewnie, że dam rady, nagłosnienia bose nie mam, ale śmieszny sony też to potrafi zagłuszyć
problem z ludzmi w mieście jak tak dziwnie na mnie spoglądają, ale założe ciemne okulary i chyba będzie ok!
Zdemontuj tłumik, to zagłuszy.
Więc tak. Tarcze mają ok. 9mm
i nie było potrzeby wymiany. Klocki nowe założone, i wszystko hula jak nówka. A jeżeli ktoś będzie miał problem z wymianą to służe pomocą, ponieważ już się nauczyłem
Narzędzia;
klucz do szlifierki kątowej
klucz nr 13
klucz nr 15
no i klucz do kół oraz lewarek
Narzędzia;
klucz do szlifierki kątowej
klucz nr 13
klucz nr 15
no i klucz do kół oraz lewarek
| rafi a4 napisał/a: |
| A jeżeli ktoś będzie miał problem z wymianą to służe pomocą, ponieważ już się nauczyłem |
miałem brudne ręce przez brak rękawiczek
Nie taki diabeł straszny jak go malują. Masz teraz możliwość aby komuś doradzić jak wykonac szybki zabieg wymiany klocków hamulcowych.
pzdr
pzdr
Nowe tarcze odpowietrzenie pompy odpowietrzników i tarcze będą zużywać się równomiernie
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych