Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Problem z otwieraniem zamka z pilota...A4 B6
sprawdzałeś drugiego piota?
p.s zapraszamy do działu przywitań
jest to mozliwe,ale dokąd nie będziesz miał drugiego pilota,to nie będziemy mieli 100% pewności
radio nie ma z tym nic wspólnego Jestes pewien,że nowy moduł jest ok? Sprawdzałeś w jakim stanie sa wtyczki?
podłacz i sprawdź inny moduł
Pod jakim adresem próbowaliście się połączyć z centralnym zamkiem 35 czy 46?
Witam, mam taki problem w A4 B6...Centralny zamek w ogole nie reaguje na pilota. Natomiast, gdy siedze we wnatrz auta i bawie sie pilotem to wszystko dziala jak nalezy. Gdy wyjde na zewnatrz nie jest juz kolorowo. Brak reakcji zamka na pilota. Pierwsze co zrobilem to wymienilem baterie, ale nic to nie dalo. Centralny dziala po wlozenie kluczyka do zamka, szyby rowniez smigaja...Zna ktos odpowiedz na ta zagadke?Przeszukalem kilka forum i nic nie znalazlem na ten temat...Z gory dzieki...
| Ugh napisał/a: |
| Witam, mam taki problem w A4 B6...Centralny zamek w ogole nie reaguje na pilota. Natomiast, gdy siedze we wnatrz auta i bawie sie pilotem to wszystko dziala jak nalezy. Gdy wyjde na zewnatrz nie jest juz kolorowo. Brak reakcji zamka na pilota. Pierwsze co zrobilem to wymienilem baterie, ale nic to nie dalo. Centralny dziala po wlozenie kluczyka do zamka, szyby rowniez smigaja...Zna ktos odpowiedz na ta zagadke?Przeszukalem kilka forum i nic nie znalazlem na ten temat...Z gory dzieki... |
p.s zapraszamy do działu przywitań
Mam tylko jeden pilot i kluczyk plastikowy, serwisowy z jakims nr...bodajze od immobilaisera...chce kupic oryginalny kluczyk na allegro i zaprogramowac go do mojego auta....myslisz, ze to winna pilota?patrzac na niego stwierdzam, ze jest troche zmeczony zyciem...
| Ugh napisał/a: |
| Mam tylko jeden pilot i kluczyk plastikowy, serwisowy z jakims nr...bodajze od immobilaisera...chce kupic oryginalny kluczyk na allegro i zaprogramowac go do mojego auta....myslisz, ze to winna pilota?patrzac na niego stwierdzam, ze jest troche zmeczony zyciem... |
Zaglądnij do modułu komfortu czy nie ma w nim wody i zmierz antenę czy nie ma zwarcia do masy.
Zaprowadzilem auto do elektryka, zmierzyl zasieg pilota na jakims urzadzeniu i faktycznie pilot mial zimne luty czy cos takiego, cos tam pogrzebal, zasieg pilota sie poprawil z punktu teorytecznego...Niestety...Poprawilo sie jedynie o tyle, ze lapie chociaz przy szybkie za 2 czy 3 razem...Jutro ma zagladnac do anteny...Zobaczymy czy naprawi...
Witam też mam problem z centralnym:( od czasu jak mi zalało moduł komfortu to nie działa mi otwieranie ani zamykanie z pilota, wymieniłem na nowy identyczny i w dalszym ciągu nie działa, byłem u elektryka żeby właśnie od nowa mi zakodował kluczyki, ale powiedział że jest jeszcze jakiś inny problem ponieważ komputer nie może się połączyć z centralnym, aha powiedział jeszcze że wyskakuje jakiś błąd radia, może mieć to coś wspólnego z centralnym???? Pozdrawiam
| BYLLY87 napisał/a: |
| wyskakuje jakiś błąd radia, może mieć to coś wspólnego z centralnym???? Pozdrawiam |
Z pilotem może być wszystko ok, tylko akumulator słaby.
sprawdzałem i nawet sprawdzał mi to elektryk, dzisiaj znów próbowaliśmy się połączyć z tym centralnym i nie można i właśnie ruszałem wtyczkami z tego modułu,popsikaliśmy takim preparatem do elektryki, już nie wiem co jeszcze sprawdzić żeby móc się połączyć z tym centralnym
| BYLLY87 napisał/a: |
| sprawdzałem i nawet sprawdzał mi to elektryk, dzisiaj znów próbowaliśmy się połączyć z tym centralnym i nie można i właśnie ruszałem wtyczkami z tego modułu,popsikaliśmy takim preparatem do elektryki, już nie wiem co jeszcze sprawdzić żeby móc się połączyć z tym centralnym |
| BYLLY87 napisał/a: |
| dzisiaj znów próbowaliśmy się połączyć z tym centralnym i nie można |
Pod jakim adresem próbowaliście się połączyć z centralnym zamkiem 35 czy 46?
wiesz co w sumie to nie wiem, ale on ma taki profesjonalny sprzęt, jeszcze mu się nie zdarzyło żeby z czymś się nie udało podłączyć, no chyba że on sam nie wie do końca co się dzieje i jak się do tego podłączyć
Samo posiadanie profesjonalnego sprzętu nie gwarantuje sukcesu. Jeżeli chodzi o C5, to z modułem komfortu połączysz się przez adres 35 czyli centralny zamek.
Borykam sie caly czas z tym samym problemem...Dokupilem drugi kluczyk o tych samych nr co oryginalny, gosc mi to zakodowal, ale zasieg nic sie nie zmienil...to sa dopiero czary...
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych