Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[A4 B5 1.6LPG] Strzał gazu i problemy.
wiec wypadało by się przedstawic w odpowiednim dziale
co do świec i kabli to pali na wszystkie gary? jesli tak to nie ma co sprawdzac swiec i kabli.
rozumiem,że tez miałes strzał... także uszkodzona przepływka?
orxech, o ile dobrze zrozumiałem to masz problem z obrotami. Przyczyną mogą być przewody wysokiego napięcia. Co do sprawdzenia ich to możesz to zrobić w nocy przy wilgotnej pogodzie. Jak będziesz miał dyskotekę pod maską tzn. że przewody masz do wymiany.
. Może być tak że nic nie zauważysz chociaż to nie musi oznaczać że przewody masz dobre. Przewody po kilku/ lub kilku latach utracą swoje właściwości i nie dostarczają odpowiedniej ilości prądu do świec. Czasami już po dotyku czuć że są już stare i należałoby je wymienić.
Jak znacie inne sposoby to podpowiedzcie koledze
Witam wiecie może gdzie można nabyć przepływomierz a najlepiej talerzyk (jeśli to możliwe) bo po strzale gazu mam problem z obrotami? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
kolego, W sklepie z częściami do audi znajdziesz przepływościomierz powietrza
Ale podpinam się pod temat by nie spamować. I pytam się
Audi A4 B5 Rocznik 1997 Benzyna 1.6 + LPG
1. Jakie mogą być dalsze skutki nie naprawienia tej usterki ?
2. Wiem że trzeba sprawdzić czy nie ma zwarcia na świecach i kablach. Moje pytanie brzmi jak to zrobić?
3. Po wymianie czeka mnie wizyta u fachowca od LPG by wyregulować gaz , a jakaś regulacja silnika również potrzebna ?
Z góry dziekuje za odpowiedzieć, czekam z niecierpliwością
Je
stem tu nowy Yee !
Ale podpinam się pod temat by nie spamować. I pytam się
Audi A4 B5 Rocznik 1997 Benzyna 1.6 + LPG
1. Jakie mogą być dalsze skutki nie naprawienia tej usterki ?
2. Wiem że trzeba sprawdzić czy nie ma zwarcia na świecach i kablach. Moje pytanie brzmi jak to zrobić?
3. Po wymianie czeka mnie wizyta u fachowca od LPG by wyregulować gaz , a jakaś regulacja silnika również potrzebna ?
Z góry dziekuje za odpowiedzieć, czekam z niecierpliwością
Je
stem tu nowy Yee !
| orxech napisał/a: |
| Je stem tu nowy Yee ! |
co do świec i kabli to pali na wszystkie gary? jesli tak to nie ma co sprawdzac swiec i kabli.
| orxech napisał/a: |
| I pytam się
Audi A4 B5 Rocznik 1997 Benzyna 1.6 + LPG 1. Jakie mogą być dalsze skutki nie naprawienia tej usterki ? |
| orxech napisał/a: |
| kolego, W sklepie z częściami do audi znajdziesz przepływościomierz powietrza Ale podpinam się pod temat by nie spamować. I pytam się
Audi A4 B5 Rocznik 1997 Benzyna 1.6 + LPG 1. Jakie mogą być dalsze skutki nie naprawienia tej usterki ? 2. Wiem że trzeba sprawdzić czy nie ma zwarcia na świecach i kablach. Moje pytanie brzmi jak to zrobić? 3. Po wymianie czeka mnie wizyta u fachowca od LPG by wyregulować gaz , a jakaś regulacja silnika również potrzebna ? |
orxech, o ile dobrze zrozumiałem to masz problem z obrotami. Przyczyną mogą być przewody wysokiego napięcia. Co do sprawdzenia ich to możesz to zrobić w nocy przy wilgotnej pogodzie. Jak będziesz miał dyskotekę pod maską tzn. że przewody masz do wymiany.
Jak znacie inne sposoby to podpowiedzcie koledze
uważam,że dokad pali na wszystki cylindry, to nie ma co szukac dziury w całym, pod warunkiem,że na bieżąco wymienia sie w/w elementy (kabe i świece)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych